Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1488 0
26.08.2017

E 50 - Średni do tarana

E 50 jest niemieckim czołgiem średnim znajdującym się na dziewiątym poziomie. Nie jest to jednak standardowy pojazd średni. Potrafi on sporo przyjąć jak i odbić. Miał być czołgiem, który zastąpi Panther i Panther II. Koniec końców nie został wyprodukowany. Został tylko na desce kreślarskiej. Kształtem może przypominać pojazdy typu Panther, z których się wywodzi. Tak jak jego przednicy i następca ma bardzo dobre działo o znakomitej celności. Jest to pojazd, który powinien spodobać się osobom, które cenią w szczególności ten atut. Bardzo ciekawe jest taranowanie pojazdów przeciwnika tym pojazdem. Z uwagi na odpowiednią wagę jak i osiąganą przez niego prędkość, może zadać w ten nietypowy sposób sporo obrażeń. Szczególnie jak naszym przeciwnikiem jest czołg lekki. Można też w ten sposób niszczyć pojazdy artyleryjskie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
E 50 wyposażony jest w działo 10,5 cm Kw.K. L/52 Ausf. B. Pozwala ono na penetrację 220 / 270 / 60 mm i obrażenia na poziomie 390 / 390 / 510 punktów uszkodzeń. W ciągu minuty potrafi zadać 2 437 uszkodzeń. Średni czas przeładowania jednego pocisku wynosi 9,60 sekund. Jak zwykle możemy go poprawić poprzez wyposażenie naszego pojazdu w dodatkowe moduły czy materiały eksploatacyjne. Celność na 100 metrów wynosi 0,30 m. Natomiast czas celowania 2,10 sekundy. Posiada silnik Maybach HL 234 TRM P30 o mocy 900 koni mechanicznych co daje 14,38 koni mechanicznych na tonę. Maksymalną prędkość jaką może rozwinąć to 60 km/h. Pozwala ona na zajmowanie kluczowych i strategicznych miejsc na mapie, okrążać wrogów, czy wykonywać szybki odwrót w razie zagrożenia. Przy takiej masie i prędkości jest żywym taranem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do swojej dyspozycji mamy 1 750 punktów wytrzymałości. Kolejny atutem tego pojazdu jest jego solidny pancerz. Kadłub ma 150 / 80 / 80 mm, a wieża 185 / 80 / 80 mm. Zatem nie jest on pojazdem, który przebije czołg z niższego poziomu bez żadnych trudów. Warto na nim stosować technikę side scrap, kiedy jesteśmy podczas bliskiego kontaktu. Walcząc z nim możemy strzelać w dolny pancerz jak i znajdujący się na jego wieży właz. My nie będziemy raczej mieli problemów z przebicie. Z tak dobrą celnością jesteśmy prawie zawsze wstanie trafić w słaby punkt rywala. Grając pluton składający się tych pojazdów, możemy dyktować warunki bitwy. Trzy takie pojazdy mają ogromy fear factor, szczególnie jeśli trzymają się razem. Zachęcam wszystkich, do zbadania tej linii pojazdów, bo naprawę warto. Przekonajcie się sami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Luminosity Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
3

Metin2 Metin 2: Przełomowy Świat MMORPG

Recenzja marcel121
4

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
5

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
6

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
7

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
10

Shakes & Fidget Od Zera do Bohatera - Shakes & Fidget w pigułce

Recenzja Milisia
Chat