Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 183 0
26.08.2017

E 75 - Definicja czołgu ciężkiego

E 75 jest czołgiem ciężkim dziewiątego poziomu znajdującym się w drzewku niemieckim. Do gry wszedł wraz z nową linią ciężkich pojazdów. Przed wypuszczenie go do gry gracze cieszyli się na widok parametrów tego pojazdu. Jeżeli miałbym podać definicję z przykładem prawdziwego czołgu ciężkiego wskazałbym bez żadnego wahania na E 75. Możemy zaobserwować, że jest on nieco podobny do Tygrysa w wersji drugiej. Nic bardziej mylnego. Pojazd ten miał zastąpić Tigera II, jednak został tylko na papierze. Na swoim poziomie, gdzie możemy spotkać pojazdy ósmego czy siódmego poziomu, nie ma mu kto dorównać. Na dziesiątkach też jest wstanie walczyć jak równy z równym. Wszystko za sprawą pancerza jak i doskonałego działa, które posiada dosyć duży fear factor. Poprzednikiem E 75 jest też ciekawy i odgrywający ważną rolę czołg Tiger II.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
E 75 wyposażony jest w wszystkim znane działo 12,8 cm Kw.K. 44 L/55, które znajduje się w dużej ilości czołgów niemieckich. W moim osobistym odczuciu jest to wspaniałe działo. Penetracja wynosi 246 / 311 / 65 mm, a obrażenia są na poziomie 490 / 490 / 630 punków uszkodzeń. W ciągu minuty jest wstanie zadać 1 872 punktów uszkodzeń. Średni czas przeładowania pocisku wynosi 15,70 sekund. Standardowo ten parametr poprawiamy dodatkowymi modułami takimi jak wentylacja czy dosyłacz, ale również materiałami eksploatacyjnym. Silnik o mocy 900 koni mechanicznych daje w ostatecznym rozrachunku 9,83 koni mechanicznych na tonę. Jego maksymalna prędkość wynosi 40 km/h. Większej mobilności raczej nie możemy się spodziewać po takiej ciężkiej maszynie. Standardowo celność niemieckich dział jest dobra i wynosi w tym przypadku 0,37 m na 100 m.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
Do dyspozycji mamy, także solidny zapas punków wytrzymałości, bo aż 1 920. Na deser zostawiłem pancerz. Kadłub ma 160 / 120 / 120 mm, natomiast wieża 252 / 160 / 160 mm. Do tego dochodzi płyta przednia, która jest bardzo trudna do przebicia. Niszczyciele poradzą sobie bez problemu z penetracją dolnej części pojazdu jak i samej wieży. Grając przeciwko E 75 możemy też wykorzystać dolną płytę oraz standardowo właz na wieży pojazdu. Idealnie nadaje się do side scrapu. Pancerz potrafi sporo odbić, dlatego ważne jest jego odpowiednie wykorzystanie podczas walki. Niegdyś E 75 był wyrzucany z niskimi jak na niego poziomami, gdzie potrafił siać spustoszenie po uprzednim zajęciu dobrej dla niego pozycji. Mogę go polecić naprawdę wszystkim, którzy chcą przekonać się jak powinien wyglądać typowy czołg ciężki. E 100 czyli następca E 75 jest bardzo dobrym pojazdem na bitwy klanowe dlatego serdecznie polecam tą linię niemieckich czołgów ciężkich.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

10 Gier na słabszy komputer 2018

Video ChceBanana
2

Roblox Roblox Lumber Tycoon 2 Jak zdobyć czerwone drewno (Lava Wood)

Poradnik LOGIN
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

MovieStarPlanet MSP MSP - Najskuteczniejsze sposoby na fame!

Poradnik bananamother
5

Brawlhalla, gra inspirowana Super Smash Bros

Recenzja Dawid035
6

Rail Nation Najlepsze lokomotywy

Poradnik buzryk
7

SKILL - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
8

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
9

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
10

World of Tanks World of Tanks - Dlaczego i jak zażyna się kurę znoszącą złote jajka

Recenzja Zani5
Discord