Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2910 0
28.06.2017

Jak lepiej grać KAŻDYM czołgiem z sytemem magazynkowym

Zacznijmy od tego, na czym polega magazynkowy system ładowania? Polega on na tym że mamy dłuższy czas przeładowania tzw. bębna (około 30s), po przeładowaniu mamy kilka pocisków w bardzo krótkim odstępie czasowym.

1."Magazynek" w bitwie bardzo ważną rolę dlatego polecam jeździć w miejsca gdzie nie będziesz mieć problemów z przebiciem wrogich czołgów i sam za dużo nie przyjął na pancerz (swoją drogą "magazynki" zazwyczaj tego pancerza nie mają)
2.Musisz dopasować swój styl gry do czołgu, czyli np. T57 HT najlepiej sprawdzi się na bliską odległość, zaś AMX 50B lepiej na dystans choć ja polecam nim grać również na blisko. Co oznacza dopasować swój styl do czołgu? To znaczy że musisz danym czołgiem pograć lub zobaczyć na filmach jak ten czołg się sprawuje i czy tobie taki styl odpowiada, oczywiście styl gry jest dowolny ale jak chcesz grać "magazynkiem" to musisz obrać swój unikalny styl do danego czołgu
3.Pamiętaj "magazynek" to czołg wsparcia, czyli nie grasz na 1 linii, od tego są mocno opancerzone pojazdy, no dobra ale zapytasz: To jak ma robić obrażenia skoro nie mam opcji się wychylenia? Odpowiedź jest prosta, musisz znać dobrze każdą mapę w grze, jeżeli wiesz że się wychylisz i zbierzesz za dużo obrażeń to najlepiej jest się z tej pozycji wycofać na lepszą z której wiesz że będziesz pożyteczny dla drużyny
4.Pamiętaj w pojedynku 1vs1 z czołgiem który nie ma "magazynka" jesteś na wygranej pozycji, ponieważ X tiery z "magazynkiem" zadają średnio około 2000 obrażeń na magazynek, tak nie jest to całe HP pojazdu X tieru ale jeśli chcesz przechodzić na taką wymianę to musisz mieć blisko siebie jakąś osłonę, górkę, domek itp. a tylko po to że jak już wystrzelisz wszystkie pociski ze swojego bębna to musisz gdzieś się schować aby przeładować następny
5.Pamiętaj "magazynek" to urodzony snajper, uwierz mi nawet T57 HT grając na dystans jesteś w stanie zrobić dużo, ale dlaczego urodzony snajper? A dlatego że na dystans jest nas ciężej wykryć a my możemy robić obrażenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
Zdjęcie nie jest mojego autorstwa, zostało ściągnięte z internetu, na AMX 50B posiadam 3 odznaki biegłości (tak jak na zdjęciu) aczkolwiek nie mogę się nimi obecnie pochwalić ponieważ mam dość duże problemy techniczne z grą. A te 3 odznaki zdobyłem poprzez styl gry jaki opisałem w poradniku. Sama gra czołgiem z systemem magazynkowym nie jest łatwa aczkolwiek przyjemna, wyobraź sobie że wchodzisz do bitwy i widzisz same słabo opancerzone pojazdy, nic tylko to wykorzystać, wtedy polecam stać się snajperem ponieważ na bliski dystans możesz zrobić magazynek ale z otrzymaniem obrażeń, natomiast zadają częste obrażenia z dystansu przeciwnik albo zginie albo się wycofa, tak jak w poradniku pisałem, "typowy czołg wsparcia i snajper" to są dwie najlepsze role dla czołgu z magazynkiem. Jeżeli pomogłem to wystarczy mi twój szacunek.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Tak wyglądają 3 odznaki biegłości już w samej grze, zdjęcie również nie jest moje, zostało zaczerpnięte z filmiku na yt
https://www.youtube.com/watch?v=HtV_SDZNgE0
Polecam obejrzeć ten film ponieważ z tego filmu można w praktyce zobaczyć, nie wszystkie, ale większość punktów które wypisałem.
Jak możecie się domyślić moim ulubionym pojazdem jest AMX 50B, dlaczego ten pojazd jest aż tak wyjątkowy? Wyjątkowy tylko ze względu na swoją mobilność, jest wysokim czołgiem co na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać że jest wolny, natomiast AMX zaskakuje nas tutaj swoją mobilnością na poziomie czołgu średniego. AMX 50B dysponuje również jedną z najlepszych dział w grze, jego "lufka" jest niesłychanie celna, to co jest napisane na "papierze" nie jest zgodne z tym co mamy w grze, AMX może strzelać na największe odległości i bez problemu strzela w sam środek celownika, również wraz ze stabilizatorem pionowym AMX ma świetną celność podczas jazdy (chodzi tu o rozmiar wielkości kółka podczas jazdy, AMX ma ten celownik bardzo mały co czyni go naprawdę znakomitym czołgiem). Więcej o tym czołgu możecie się dowiedzieć na dedykowanych stronach z grą lub oglądając recenzje tego pojazdu, dla mnie AMX 50B jest idealnym czołgiem do nauki gry "magazynkami", jeden większy twój błąd i wracasz do garażu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ChUcKxPoMpA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
2

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
3

Najlepsze symulatory

Poradnik Typowypolak nr 1
4

CSGO Prime (B2P) PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

Poradnik lynnSSky
5

Margonem Margonem - Wstęp, Opuszczamy Pierwsze Miasto

Video ★✘нαcкεd✘★™
6

#7(end) Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
7

CSGO Prime (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
9

Naruto Online Świat ninja

Recenzja BlazeRun
10

My Sunny Resort Zaprojektuj swój własny kurort!

Recenzja Dressykamila1
Chat