Jak to działa
Przejdź do gry Dragon Awaken
Dragon Awaken
5.0 4 533 0
12.03.2018

Dragon Awaken - Recenzja

Dragon Awaken jest darmową grą MMORPG osadzoną w świecie fantasy, w którym pojawiły się smoki. Nasz bohater ma za zadanie zmierzyć się z tym zagrożeniem, wykonując zadania i walcząc z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Oprócz naszej postaci w walce pomaga nam mały smok, którym się opiekujemy i trenujemy jak i towarzysze których najmujemy lub otrzymujemy w trakcie naszej wędrówki.
O tej grze nie mam do powiedzenia zbyt wiele. Zawsze omijałem szerokim łukiem gry tego typu, ponieważ odrzucały mnie swoją oprawą graficzną, nachalnością i upierdliwością przy reklamowaniu się (często też podszywając się pod inne gry), koszmarnym interfejsem, umieszczaniem cycków na każdym możliwym kroku, iście barokowym nawaleniu wszystkiego gdzie się tylko da itp. itd. Postanowiłem jednak dać szansę temu tytułowi...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przy pierwszej rejestracji i zagraniu gra w ogóle nie zapamiętała moich danych (konto się nie utworzyło już po rozgrywce) co już mnie nieco zniechęciło. Po drugiej rejestracji w tej kwestii było wszystko ok, niestety tylko w tej kwestii... W fabułę nie zagłębiałem się prawie w ogóle, wiem tylko że jest bardzo płytka i bez polotu. Oprawa graficzna i animacje są takie jak przewidywałem - strasznie brzydkie i przestarzałe. Przyciski i elementy interfejsu zasłaniają praktycznie połowę ekranu gry (o ile nie więcej), już nie wspominając o nawigowaniu po tych wszystkich mechanizmach. Przez 16 lvli które nabiłem gra cały czas prowadziła mnie za rączkę, przeciwnicy nie byli dla mnie żadnym zagrożeniem mimo braku zaangażowania w rozgrywkę (przycisk auto w walce - jeden z niewielu plusów... albo jedyny?).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Idąc w drugą stronę mógłbym wymienić elementy pozytywne, unikalne, mające potencjał, niestety tutaj takich rzeczy za bardzo nie ma...
Grałem już w multum gier MMORPG, głównym założeniem tego gatunku gier jest odtwarzanie roli wojownika w świecie z innymi graczami. Tutaj jedynymi elementami MMO jakie napotkałem to m.in. obcy gracz od czasu do czasu sunący w nieznanym nam kierunku na swoim wierzchowcu lub też informacje o sprzedaży przedmiotu na chacie. Tyle.
Co do RPG to cóż... rozwój postaci istnieje, w zasadzie to możemy rozwijać siebie i naszych towarzyszy, posiadamy możliwość doboru ekwipunku, z czasem otrzymujemy nowe umiejętności, i w zasadzie jest to ok, ale i tak grając w tą grę czujemy jakbyśmy grali w niedorobiony produkt, który powinien być oznaczony jako co najwyżej Wczesna Alpha.
Na koniec powiem, że według mnie Dragon Awaken jest grą stworzoną na siłę w celu zarobienia kasy, nie polecam absolutnie nikomu.

Ocena: 0/5
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Jiyam

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
2

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
6

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
7

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
8

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
9

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
10

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
Discord