Jak to działa
Przejdź do gry Tribal Wars 2
Tribal Wars 2
5.0 1 3868 0
23.07.2017

Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Wielu z nas zna grę Plemiona, która zabrała graczom mnóstwo czasu i dała wiele radości lecz mało osób wie, że Tribal Wars 2 to jej kontynuacja. Przenieś się w czasie do wspaniałej średniowiecznej epoki i zbuduj największe królestwo w grze! Gra Tribal Wars jest zbudowana bardzo podobnie do Plemiona lecz jeśli myślicie, że jest bezmyślnie skopiowana ze starej wersji to się grubo mylicie! Do gry dodano wiele świetnych ulepszeń i poprawiono grafikę. Co gra oferuje oraz co możemy znaleźć nowego?
- 50 misji (może troszkę więcej)
- Uczciwie rozbudowany system walk
- Nocny bonus (możemy spokojnie spać, aczkolwiek pomiędzy północą a ósmą defensywne jednostki otrzymują bonus wartości 100%, a wrogowie muszą stać przed bramą)
- Duża korzyść z dołączenia do plemienia
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej... Przeczytajcie dalej!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na sam początek zaczynamy z małą osadą, którą z czasem rozwijamy, aż staniemy się potężni. Tak jak w tego typu grach rozbudowujemy główny budynek dzięki czemu możemy odblokowywać budynki do budowania (jest 17 dostępnych w grze). W ten oto sposób możemy powoli odblokowywać budynki i je rozbudowywać. Wspomnę również, że gracz musi przemyśleć swoje decyzje bo to gra strategiczna. Trzeba dokładnie rozporządzać surowcami aby w sprawny sposób rozwinąć wszystkie budynki na maksymalny poziom (30 pzm). W niektórych budynkach możemy przeprowadzać badania za co dostajemy punkty bonusowe. W naszej grze nie może również nie być potężnej armii! Dzięki zbudowaniu i ulepszaniu baraków możemy odblokować dwanaście różnych jednostek. Armia o takiej mocy pokaże nam w trybie walki PvE (gracz kontra środowisko) na co ją stać oraz pokaże, gdzie jest miejsce złych barbarzyńców i szturmem odbierze cenne terytorium.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra i tutaj daje nam powód do przemyśleń, ponieważ w grze są ofensywne i defensywne jednostki, których trzeba rozmieszczać z nadzwyczajnym wyczuciem. Niesamowitym ułatwieniem dla nas może okazać się niezwyciężony Paladyn, który może pokazać się tylko raz w armii i jeżeli polegnie można znów powołać go na nowo. Ten potężny wojownik dostaje punkty doświadczenia z czego można wymienić je na wspaniałe nagrody dla wyposażenia jego postaci, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej cenniejszy.
Na samo zakończenie jeszcze dodam, że gra przebiła klasyk i go jeszcze bardziej udoskonaliła oraz pokazała znacznie lepszą grafikę, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością pośród wielu graczy tego typu gier. Świetna grafika 2,5D dopełnia oraz uwydatnia całą świetność gry. Nie czekaj i przekonaj się na własne oczy, zbuduj swoje imperium i przejmij świat.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Povered

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Jak zdobywać złoto w World of Tanks

Tutorial Vlorex
2

World of Tanks Recencja trybu Natarcie w World of tanks

Recenzja csgoskiny_
3

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
4

Garry's Mod (B2P) Jak to jest z tymi mapami?

Poradnik Natalia280
5

Dark Orbit Poradnik dla nowych graczy

Poradnik Pizcat
6

Garry's Mod (B2P) Recenzja Garry's Mod-a (B2P)

Recenzja Karicoo
7

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
8

War Thunder Recenzja gry War Thunder.

Recenzja Bax04
9

Shakes & Fidget Od wielu lat na topie, czyli krótko o Shakes & Fidget

Poradnik BIBIEM
10

Agar io Agar.io - prosty poradnik

Poradnik KorQYT
Chat