Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
5.0 1 290 0
08.06.2020

Recenzja gry Elvenar

Cześć,

Witam was w kolejnym moim artykule. Tym razem zrecenzuję grę Elvenar.

Elvenar to przeglądarkowa gra, która ostatnimi czasy pojawiła się na stronie. Jest to gra głównie strategiczna. W trakcie rozgrywki budujemy swoje miasto w świecie fantasy. Gra ta została stworzona przez tego samego twórcę, który stworzył grę Forge of Empires i w budowie jest bardzo do niej podobna. W grze jest system rozwijania nauki i umiejętności, który można ulepszać przez przekazywanie punktów wiedzy na poszczególne dziedziny nauki.

Na początku rozgrywki należy wybudować rezydencje i warsztaty, które dostarczają złotych monet i zasobów, czyli podstawowych surowców w grze, bez których nie da się normalnie prowadzić rozgrywki. Można budować wiele budynków do różnych celów np.: wojska, kultury. W późniejszej rozgrywce można odblokować w badaniach manufaktury przedmiotów w badaniach, oraz wybudować specjalne budynki produkujące te surowce.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W grze znajduje się mapa świata, w której można odwiedzać zamki innych graczy. Na mapie świata są również prowincje nie zajęte przez nikogo, ale można je zdobyć przez walkę lub negocjację.

Gdy wejdziemy w prowincję ukaże nam się mapa w której dostępne są rozgrywki z tajemniczymi, a przede wszystkim wrogimi potworami. Aby uniknąć walki należy wynegocjować jedno pole za złoto i surowce, czasami również diamenty. Gdy jednak chcemy walczyć musimy kliknąć walcz, a następnie wybrać odpowiednie do walki jednostki. Potem jesteśmy przenoszeni na specjalną mapę a tam czeka na nas nasz przeciwnik. Następnie musimy odpowiednio ustawić nasze jednostki i zaatakować wroga. Oczywiście on także potrafi atakować. Może to być jednostka strzelająca, magiczna, która rzuca nie przyjemne dla gracza zaklęcia, lub jednostka atakująca wręcz. My także mamy jednostki strzelające(najsłabsze), jedną jednostkę walczącą wręcz oraz najsilniejszą która także walczy wręcz.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Po wygranej walce dostajemy najczęściej relikt, punkty wiedzy oraz punkty rankingowe. Relikty są potrzebne do wykonania zadań przedostatniego i ostatniego z zadań na stronie Bananki.pl. Do walki ja najbardziej polecam jednostkę "Paladyn" ponieważ jest silna i zadaje dużo obrażeń. Najbardziej odradzam użycia jednostki strzelającej "Kusznik", ale ona także czasami się przydaje. Według mnie najlepszą konfiguracją jest jeden Kusznik, jeden Barbarzyński Topornik oraz trzy jednostki Paladyn.


Według mnie gra jest warta poświęcenia odrobiny czasu, ponieważ jest łatwa w obsłudze. Równie łatwe są zadania ze strony Bananki.pl, a ja wykonałem je w dwa dni łącznie z czasem weryfikacji screena. Gra nie jest może idealna, ale po dłuższym graniu w nią można się wciągnąć.


Mam nadzieję, że mój artykuł się wam spodobał. Jeżeli macie jakieś uwagi co do artykułu piszcie w komentarzach. Zostawcie ocenę, i przeczytajcie moje inne artykuły (na pewno wam pomogą), i do zobaczenia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mivi51

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
4

Margonem Jak zdobyć swoją pierwszą legendę?

Poradnik Eton
5

War Thunder Samoloty, czołgi i jeszcze raz samoloty - czyli recenzja War Thunder!

Recenzja Unowski
6

Crossout #341 Crossout wbijamy 5 lvl czyli zadanie na bananki pl part 2

Video Pablos1992
7

Margonem Poradnik dla Maga! (1-25lvl)

Poradnik Dominicekk
8

Recenzja gry Heroes and Generals

Recenzja Klavres
9

Historia serii Giana Sisters - od klona do czegoś więcej?

Recenzja Dawid035
10

Far cry 2 - niedokończony produkt

Recenzja BLAZEJ1
Chat