Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1636 0
22.04.2020

Jaki najlepiej wybrać czołg

Wybór czołgu w World of Tanks to wybór nie łatwy, mimo iż wybieramy z pośród 11 nacji takich jak Niemcy, Związek Radziecki, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Chiny, Francja, Japonia, Czechosłowacja, Szwecja, Włochy i nasza ukochana Polska. Oprócz nacji wybieramy typ pojazdu jakimi chcielibyśmy grać gdy chcemy grać jako zwiadowca wybierzemy czołgi lekkie, jako bardzo zbalansowane pomiędzy szybkością i mocną lufą czołgi średnia, potężne molochy które poruszają się bardzo powoli ale mają potężna siłę rażenia czołgi ciężkie, niszczyciele czołgów oraz działa samobieżne. To na jaki typ czołgu się zdecydujemy jest praktycznie dowolne i w dowolnym momencie możemy dokupić sobie inny rodzaj czołgu, ale także możemy zobaczyć jak przebiega drzewko czołgów i czasem jeden jego typ zmienia się w drugi więc warto zanim zacząć grę przeanalizować drzewko technologiczne, żeby lepiej zdecydować w który czołg inwestować nasze badania zdobyte podczas bitew.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Dodać trzeba, że frakcje takie jak Niemcy, ZSRR i USA są od początku gry i ich drzewka technologi są o wiele bardziej rozbudowane i znajdziemy tam szeroki wachlarz rożnych modelów czołgów równie sporo znajdziemy w nacjach jak Francja i Wielka Brytania trochę mniej w Chinach, Japonii i Szwecji a najmniej w Polsce, Czechosłowacji i Włoszech. Więc najlepszy wybór byłby właśnie w krajach w który znajduje się ich najwięcej bo łatwiej nam będzie znaleźć czołg i jego badania bardziej pasujący naszym gustom i oczekiwaniom. Lekkie czołgi wyśmienicie sprawdzą się w odnajdywaniu pozycji wrogów i ułatwi to waszej artylerii eliminowanie wrogich czołgów z daleka. Jednak ich mankamentem jest wytrzymałość nie będą w stanie przyjąć na siebie zbyt wiele obrażeń, ale to nie jest potrzebne do wykonania ich zadania w grze. Czołgi średnie natomiast możemy wykorzystać w różnych aspektach mogą posłużyć nam za drugą linie zwiadowców choć wiele z nich świetnie sprawdzi się w otwartej walce, wiele z nich jest zwinnych i szybkich ale są też bardziej ociężałe za to z mocniejszym działem, czołg średni jest bardzo uniwersalnym typem czołgu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Natomiast czołgi ciężkie są one wolne ale w zamian mają bardzo mocne działa zadające potężne obrażenia oraz wysoką wytrzymałość dzięki, której są w stanie przyjąć wiele obrażeń od wrogich pojazdów. Ich zadaniem jest niszczenie wykrytych czołgów z daleka z ukrycia albo obrona jakiejś pozycji. Niszczyciele czołgów pojazd pełniący funkcje snajpera drużyny mający wysoki stopień kamuflażu może ukryć się w krzakach i zadawać wrogą potężne obrażenia zazwyczaj nie posiadają one wierzy przez co muszę obrócić się całe żeby móc wycelować we wroga, w zamian za potężne działa mają mniejszą wytrzymałość. Działa samobieżne jednostka, która właściwie pozostaje w okolicach swojej bazy pomagając swoim czołgom jako artyleria, ich tryb pozwala na widok ogromnej części mapy i ostrzał właściwie z drugiego jego końca. Zadają ogromne obrażenia i są wsparciem dla innych jednostek, jednak nie nadają się praktycznie do walki twarzą w twarz, więc kiedy w jego pobliżu znajduje się wróg wtedy działu jest już bardzo ciężko wyjść z tej sytuacji żywym.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kub77a

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Początki w LoL'u w pigułce - co i jak.

Poradnik Deanxx
2

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja Florciaa
3

War Thunder Recenzja gry War Thunder - Przeżyj emocjonujące bitwy na całym świecie

Recenzja DzikiWedkarz
4

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
5

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik LiquidSnake
6

Roblox Czy warto grać w roblox?

Recenzja kikiniki
7

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet - nuda czy raczej zabawa?

Recenzja zahirgalop
8

Blade and Soul Instancja: Shattered Masts

Poradnik MisiaczekDavi
9

Hero Zero Omówienie gry Hero Zero

Recenzja SyNaoX
10

World of Warships Recenzja Algerie czyli francuskiego krążownika VII poziomu

Recenzja Seweryn_16
Chat