Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 3 521 0
28.07.2017

Kolejne newsy z bieżącego tygodnia (3) - WOT.

Witam Cię bardzo serdecznie i z góry dziękuję, że czytasz ten artykuł. Dzisiaj przedstawię wam kolejną dawkę nowości, aktualizacji czy też informacji na temat gry World Of Tanks wyprodukowanej przez Wargaming. Zapraszam was do czytania i wyczekiwania na kolejne tego typu artykuły. Zaczniemy od akcesoriów dla graczy. Firma wprowadziła do swojego sklepu kolejne przedmioty. Są to dwa kubki – jeden z logiem firmy oraz jeden przedstawiający czołg T-62A, co jest napisane nad jego fotografią. Pod obrazkiem tego czołgu widnieje również logo. Wprowadzono także dwie koszulki – jedna przedstawiająca czołg Bat Chat., natomiast druga również czołg, ale też koło nie go ma flagę amerykańską. Niestety nie pamiętam nazwy tego czołgu, za co gorąco przepraszam. Ponadto zbliża się kolejna wersja, dla niewiedzących napiszę, że 9.20.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
W tej aktualizacji zostaną wprowadzone zmiany w niektórych czołgach z następujących drzewek technologicznych: radzieckie drzewo technologiczne, francuskie drzewo technologiczne, niemieckie. Również zmiany w niektórych czołgach średnich amerykańskich oraz czołgach ciężkich pochodzących z drzewka japońskiego. Więcej informacji na temat tej aktualizacji znajdziecie na stronie gry. Ponadto zostaną ulepszone działa samobieżne, wprowadzone zostaną nowe niszczyciele czołgów pochodzące z Chin, a także nowy scenariusz dla bitew losowych i ostatnia zmiana, czyli wprowadzenie modeli HD dla niektórych czołgów. Ogółem mówiąc wiele zmian i wiele dodatków, czyli to co chcemy. Po za tym w sklepie premium są nowe oferty, które będą dostępne do czwartego sierpnia, tego roku rzecz jasna. Są one następujące: 30 500 złota + BT-SV GRATIS...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
...(sama nazwa nam opisuje ofertę, jeszcze w jej skład wchodzi miejsce w garażu) Jej koszt to sto euro. Główna wygrana, w której skład wchodzi 15 tysięcy pięćset sztuk złota oraz aż dziesięć milionów srebra. Jej koszt to 100 euro. A ja się toczę, czyli trzecia oferta zawierająca 3500 złota, 3 miliony i pięćset tysięcy sztuk srebra oraz 30 dni konta premium i miejsce w garażu, a także 30 sztuk dużego zestawu naprawczego. Ta oferta kosztuje o połowę mniej niż poprzednie – 50 euro. Uzupełnienia to nazwa ostatniej oferty, a w jej skład wchodzą 14 dni konta premium, 1250 sztuk złota oraz milion sztuk srebra. Ponadto wprowadzone zostaną także oferty z czołgiem Rhm. Skorpion G oraz misje z wysokimi nagrodami, a także potrójne doświadczenie za bitwy i opłacalniejsza wymiana złota na doświadczenie. To już na tyle, do usłyszenie w kolejnych artykułach. Miłych wakacji życzę!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
8

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
Chat