Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1711 0
25.08.2017

LTP - Kolejny prezent od Wargaming

LTP to radziecki czołg premium trzeciego poziomu. Sklasyfikowany został jako pojazd lekki. Obecnie nie jest dostępny w grze za złoto, ani w sklepie premium. Jest pojazdem unikatowym. Można go niekiedy dostać gratis kupując zestaw w kalendarzu adwentowym na Boże Narodzenie. Był prezentem na piętnaste urodziny firmy Wargaming. Według mnie jest jest jednym z lepszych tego typu podarków. Gra się nim naprawdę dobrze. Oczywiście znaleźli się gracze, którzy postanowili go sprzedać będąc skuszeni szybkimi kredytami. Nie polecam tego typu działań. Ponieważ warto zachowywać pojazdy kolekcjonerskie w swoim garażu. Skrót LTP gracze rozszyfrowali jako Learn To Play. Oczywiście nie jest to prawdziwe znaczenie tego pojazdu. Prawdopodobnie oznacza to Light Tank of Provornov (porucznik, który zaproponował projekt pojazdu).
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
LTP wyposażony jest w drugotierowe działo 45 mm 20KL. Pozwala ono na penetrację 51 / 84 / 23 mm i uszkodzenia na poziomie 47 / 47 / 62 punktów uszkodzeń. Penetracja szczególnie na pociskach premium nie jest zła. Są to typowe parametry dla czołgu takiego typu. W ciągu minuty jesteśmy wstanie zadać około 1 175 punktów obrażeń. Silnik posiada 170 koni mechanicznych co w rezultacie daje nam 15,45 koni mechanicznych na tonę. Prędkość maksymalna wynosi 45,10 km/h. Nie jest to mało. Średni czas przeładowania działa wynosi 2,40 sekundy. Oczywiście możemy polepszyć ten parametr kupując dodatkowe moduły czy materiały eksploatacyjne. Jak już wcześniej wspominałem jest to pojazd lekki, ale raczej nie nadaje się do aktywnego spotowania pojazdów. Matchmaking maksymalnie może wyrzucić nas na piąte poziomy, gdzie gra się naprawdę trudno.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do dyspozycji mamy 230 punktów życia. Pancerz kadłuba wynosi 30 / 20 / 30 mm, a wieży 30 / 30 / 30 mm. Dodatkowo trzeba uwzględnić kąty jakie pancerz posiada. To sprawia, że duża cześć pojazdów naszego poziomu może się od nas odbić. Można z powodzeniem wykorzystywać technikę side scrap. Jest świetny do gry w plutonie ze znajomymi. Jest przyjemny do takiego stylu gry. Można w taki sposób wpłynąć na ostateczny wynik przy dogodnym losowaniu. Osobiście uważam, że jest jednym z najbardziej uniwersalnych pojazdów jakie otrzymaliśmy na specjalne okazje. Nie ma wad, ani zalet. Osoby, które go sprzedały niech nie popełniają w przyszłości takiego błędu. Zawsze powtarzam, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Dlatego nie wybrzydzajmy darmowymi pojazdami, których nowy gracz zapewne nigdy nie będzie mógł podziwiać w swoim garażu. Standardowo obowiązkowa pozycja dla kolekcjonera.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
3

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
4

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
5

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
6

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
7

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
8

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
9

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

Elsword Online Elsword Online - Początki

Poradnik Asayake
Chat