Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1609 0
26.08.2017

M3 Lee - Prawie jak niszczyciel

M3 Lee jest amerykańskim czołgiem czwartego poziomu. Sklasyfikowany został jako czołg średni. Jest to groźny przeciwnik, jeżeli zostanie wyrzucony na czwarty poziom. Jego nazwa pochodzi od nazwiska generała z amerykańskiej wojny secesyjnej. Wielu z Was może zauważyć podobieństwo do pojazdu znajdującego się w drzewku brytyjskim. Chodzi tutaj o pojazd Grant, który był specjalnym wariantem właśnie M3 Lee, przeznaczonym do wysyłki na Wyspy brytyjskie. Gra M3 Lee może bardzo przypominać grę niszczycielem czołgów. Wszystko za sprawą braku obrotowej wieży. Działo bowiem umieszczone jest bezpośrednio w kadłubie w przystosowanym do tego gnieździe. Warto też wspomnieć o drugim dziale umieszczonym na wieżyczce pojazdu. Niestety w World of Tanks nie ma obsługi wielu dział, przez co jest ono nieczynne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
M3 Lee posiada bardzo solidne działo 75 mm Gun M3. Penetracja wynosi 92 / 127 / 38 mm, a obrażenia są na poziomie 110 / 110 / 175 punktów uszkodzeń. Penetracja zupełnie wystarcza na czwarte poziomy, gorzej ma się sytuacja kiedy zostaniemy wyrzuceni na poziom szósty (bowiem poziom szósty jest maksymalnym możliwym poziomem, na który losowany jest M3 Lee). Tam już trzeba posiłkować się amunicją premium, którą i tak nie jesteśmy wstanie zbyt dużo zdziałać. Moc silnika wynosi 440 koni mechanicznych co daje 15,60 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość tego pojazdu wynosi 38km/h. Wciągu jednej minuty może zadać uszkodzenia wynoszące 2 200 punktów uszkodzeń. Czas przeładowania jednego pocisku wynosi 3,60 sekundy. Celność na 100 metrów wynosi 0,41 m, natomiast czas skupiania celownika to 2,10 sekundy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do swojej dyspozycji mamy 310 punktów wytrzymałości. Pancerz kadłuba wynosi 50 / 38 / 38 mm. Nie jest to raczej pojazd, który możemy nazwać pancernikiem. Jego duże rozmiary, a szczególnie jego wysokość utrudniają rozgrywkę. Na szóstym poziomie jesteśmy naprawdę łatwym celem dla czołgów ciężkich. Natomiast na niższych poziomach możemy zostać objechani przez liczne pojazdy lekki. Grając nim możemy zachowywać się jak niszczyciel czołgów, jednak musimy pamiętać, że M3 Lee jest pozbawiony takich cech jak zwiększony współczynnik kamuflażu. Ogólnie rzecz biorąc gra nim nie jest nieprzyjemna. Bardzo szybko można nauczyć się prowadzić ten pojazd. Dodatkowo należy wspomnieć, że linia ciężka pojazdów amerykańskich amerykańskich jest bardzo różnorodna i można w niej znaleźć dużo pojazdów na twierdze czy bitwy klanowe. Dlatego gorąco zachęcam do zbadania tego pojazdu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Black Desert Online (B2P) [#1] Black Desert Online - Zadania fabularne oraz Node

Poradnik Segohs
2

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
3

Wartime Wartime gra przeglądarkowa z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
4

Chcesz zdobywać więcej bananków? W tym artykule z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Poradnik Kasia678
5

CSGO Prime (B2P) CS:GO Trening movementu, prefire'ów

Poradnik BIGWOJ
6

League of Legends Alistar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

League of Legends Poradnik Jak Grać Yasuo

Poradnik Rogaczovv
8

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
9

CSGO Prime (B2P) jak być bardziej skillowym?

Poradnik BLAZEJ1
10

League of Legends Heimerdinger Postać niedoceniana ?

Poradnik $Many$
Chat