Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.3 29 2118 0
14.08.2017

Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Ile razy widzieliście Pz.Kpfw. II Ausf. J w bitwie? Zapewne bardzo rzadko. Powodów jest kilka. Jednym z nich jest cena tego III tieru. Kiedyś było on dostępny wraz z olbrzymią sumą złota za "jedyne" 400 zł. Dlatego jest taki rzadki. Czołg ten wyróżnia się na tle innych pod wieloma względami, o których zaraz opowiem. Zacznijmy od pancerza, który wynosi 80 mm/ 50 mm/50 mm. Jest to tak ogromna wartość jak na III tier i większość czołgów nie poradzi sobie w z przebiciem tego pojazdu. Są oczywiście wyjątki od tej reguły. Mimo to sam może stawić czoła nawet pięciu przeciwnikom na raz i do tego zwyciężyć. Posiada on magazynek. Penetracja działa nie jest zbyt dobra AP 23 mm. Jednak złote pociski mają 46mm penetracji. Wiadomo kogo stać na ten pojazd będzie jeździć tylko ze złotą amunicją i siać spustoszenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
Pojazd ma matchmaking od 3-5 tieru. Wiadomo, że na 3 tierach nie ma zbyt dużo doświadczonych graczy, więc dowódca Pz.Kpfw. II Ausf. J czuje się jak ryba w wodzie. Czołg jest dość dawno w grze. Mimo to wiele osób myśli, że jest to nowy pojazd ponieważ widzą go pierwszy raz. W swojej karierze spotkałem go trzy raz. Kiedy był w mojej drużynie wynik był korzystny dla nas, gorzej jak znalazł się po stronie przeciwnika. W Internecie można spotkać wiele powtórek, w których ukazana jest jego siła. Prawdopodobnie jest to czołg niezbalansowany, dlatego jest taki jaki jest. Czyli wyśmienity. Posiada 260 HP, jego prędkość maksymalna wynosi 31km/h. Na dzień dzisiejszy nie jest dostępny w sklepie. Co jakiś czas pojawia się w sklepie premium za gotówkę. Więc jeżeli ktoś chce poczuć się jak Achilles musi wypatrywać ofert.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
Jest on wisienką na torcie wielu kolekcjonerów. Myślę, że jednak każdy chciałby go mieć. Podsumowując jest to zabawka dla ludzi z grubym portfelem choć sam czołg nie jest pewnie drogi, ale jest z pakietem 35 tys. złota stąd cena. Jest to swego rodzaju ograniczenie dostępu do niego, aby zbyt wiele osób nie jeździło nim po losowych bitwach i nie psuło gry innym. Jego prędkość jest na średnim poziomie. Jest na tyle opancerzony, że większość graczy nie może sobie z nim poradzić. Działo na pociskach goldowych daję radę. Pojazd może się wystrzelać. Oznacz to, że amunicja może nam się szybko skończyć jest to jego wadą. Na minutę jest wstanie zrobić 1582.68 DMG. Co jest dosyć sporą liczbą. Spotykając go w bitwie losowej po przeciwnej stronie, nie bójcie użyć się pocisków premium i strzelać w newralgiczne punkty. Jeżeli to nie pomaga poproście o pomoc artylerię, a sami zdejmujcie mu gąsienice, aby uprzykrzyć mu życie. To powinno pomóc. Eliminacja tego pojazdu jest bardzo ważna. Doświadczony gracz jest wstanie praktycznie sam wygrać bitwę.
4.3 (głosów: 29)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

10 Gier na słabszy komputer 2018

Video ChceBanana
2

Roblox Roblox Lumber Tycoon 2 Jak zdobyć czerwone drewno (Lava Wood)

Poradnik LOGIN
3

MovieStarPlanet MSP MSP - Najskuteczniejsze sposoby na fame!

Poradnik bananamother
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Rail Nation Najlepsze lokomotywy

Poradnik buzryk
6

Brawlhalla, gra inspirowana Super Smash Bros

Recenzja Dawid035
7

World of Tanks World of Tanks na przestrzeni lat i co dalej?

Recenzja Gremlininio
8

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
9

Affected Zone Tactics Affected Zone Tactics - Recenzja!

Recenzja Malfour
10

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
Discord