Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.3 29 2219 0
14.08.2017

Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Ile razy widzieliście Pz.Kpfw. II Ausf. J w bitwie? Zapewne bardzo rzadko. Powodów jest kilka. Jednym z nich jest cena tego III tieru. Kiedyś było on dostępny wraz z olbrzymią sumą złota za "jedyne" 400 zł. Dlatego jest taki rzadki. Czołg ten wyróżnia się na tle innych pod wieloma względami, o których zaraz opowiem. Zacznijmy od pancerza, który wynosi 80 mm/ 50 mm/50 mm. Jest to tak ogromna wartość jak na III tier i większość czołgów nie poradzi sobie w z przebiciem tego pojazdu. Są oczywiście wyjątki od tej reguły. Mimo to sam może stawić czoła nawet pięciu przeciwnikom na raz i do tego zwyciężyć. Posiada on magazynek. Penetracja działa nie jest zbyt dobra AP 23 mm. Jednak złote pociski mają 46mm penetracji. Wiadomo kogo stać na ten pojazd będzie jeździć tylko ze złotą amunicją i siać spustoszenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 840 Graj
Pojazd ma matchmaking od 3-5 tieru. Wiadomo, że na 3 tierach nie ma zbyt dużo doświadczonych graczy, więc dowódca Pz.Kpfw. II Ausf. J czuje się jak ryba w wodzie. Czołg jest dość dawno w grze. Mimo to wiele osób myśli, że jest to nowy pojazd ponieważ widzą go pierwszy raz. W swojej karierze spotkałem go trzy raz. Kiedy był w mojej drużynie wynik był korzystny dla nas, gorzej jak znalazł się po stronie przeciwnika. W Internecie można spotkać wiele powtórek, w których ukazana jest jego siła. Prawdopodobnie jest to czołg niezbalansowany, dlatego jest taki jaki jest. Czyli wyśmienity. Posiada 260 HP, jego prędkość maksymalna wynosi 31km/h. Na dzień dzisiejszy nie jest dostępny w sklepie. Co jakiś czas pojawia się w sklepie premium za gotówkę. Więc jeżeli ktoś chce poczuć się jak Achilles musi wypatrywać ofert.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1010 Graj
Jest on wisienką na torcie wielu kolekcjonerów. Myślę, że jednak każdy chciałby go mieć. Podsumowując jest to zabawka dla ludzi z grubym portfelem choć sam czołg nie jest pewnie drogi, ale jest z pakietem 35 tys. złota stąd cena. Jest to swego rodzaju ograniczenie dostępu do niego, aby zbyt wiele osób nie jeździło nim po losowych bitwach i nie psuło gry innym. Jego prędkość jest na średnim poziomie. Jest na tyle opancerzony, że większość graczy nie może sobie z nim poradzić. Działo na pociskach goldowych daję radę. Pojazd może się wystrzelać. Oznacz to, że amunicja może nam się szybko skończyć jest to jego wadą. Na minutę jest wstanie zrobić 1582.68 DMG. Co jest dosyć sporą liczbą. Spotykając go w bitwie losowej po przeciwnej stronie, nie bójcie użyć się pocisków premium i strzelać w newralgiczne punkty. Jeżeli to nie pomaga poproście o pomoc artylerię, a sami zdejmujcie mu gąsienice, aby uprzykrzyć mu życie. To powinno pomóc. Eliminacja tego pojazdu jest bardzo ważna. Doświadczony gracz jest wstanie praktycznie sam wygrać bitwę.
4.3 (głosów: 29)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
6

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
7

World of Tanks Zbalansowana gra?

Recenzja Majorinel
8

Smite Jakie są najsilniejsze "comba"?

Poradnik ZiemniakPL
9

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
10

League of Legends Poradnik do Riven (league of legends)

Poradnik HellPoint
Discord