Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
3.0 1 101 0
02.05.2020

Sposób na darmowe złoto!

Złoto jest najrzadszą walutą w grze i bardzo ciężko je zdobyć. 500 złota kosztuje 9,03 zł(jest to minimalna wartość jaką możemy zakupić). Za złoto możemy np. kupić czołg premium, wymontować wyposażenie z czołgu, zamienić na kredyty lub wolne doświadczenie, wyszkolić załogę, kupić konto premium. Jak widać złoto w World of Tanks jest bardzo przydatne. Znacząco ułatwia rozgrywkę i warto je zdobywać. Nie wszyscy jednak wiedzą jak je pozyskać. Jest kilka sposobów ale niektóre z nich będą wymagać czasu, a inne umiejętności. W tym artykule przedstawię wam wszystkie sposoby jakie znam.

Na początku chcę powiedzieć, że po założeniu nowego konta i wejściu do gry, czeka nas samouczek. Po ukończeniu wszystkich zadań otrzymujemy 500 złota. Na samym początku gry możemy zdobić złoto praktycznie za nic. Jednak ostrzegam was, nie popełnijcie tego samego błędu co setki nowych graczy, w tym ja. Na pewno będziecie chcieli zdobyć jak najwyższy poziom czołgu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Wtedy będziecie się zastanawiać, czy nie przyśpieszyć tego procesu, wymieniając złoto na wolne doświadczenie. Jest to duża pokusa, jednak nie warto tego robić. W początkowym okresie gry, złoto będzie bardzo przydatne i trudne do zdobycia. Jeśli nie będziecie mieli złota, nie będziecie mogli wymontować wyposażenia z czołgu aby przenieść je do innego. Wtedy będziecie musieli albo zniszczyć wyposażenie, albo czekać aż zdobędziecie złoto.

W późniejszym okresie gry, gdy wasz garaż będzie bardziej rozwinięty, będziecie mogli spróbować swoich sił w turniejach. Do turnieju możecie się zapisać na stronie World of Tanks. Turnieje są rozgrywane na czołgach poziomu IV, VI, VIII i X. Najbardziej polecam walczyć w turniejach na VI lub VIII tiery. W przypadku VIII poziomu zwycięzca otrzymuje 1400 złota, a za zajęcie od 16. do 9. miejsca otrzymujemy 150 złota. Aby zająć miejsce 16. musimy wygrać 4-5 bitew. Jeśli się postaramy możemy łatwo zdobyć sporo złota. Ostrzegam, że nie wszystkie czołgi nadają się do turniejów. Osobiście polecam czołgi poziomu VI: T-34-85M, KV-85, M6, poziomu VIII: AMX 50 100, Caernarvon, Progetto 46.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Kolejnym sposobem jest zakup złota za bananki. Uważam, że jest to jeden z najłatwiejszych i najlepszych sposobów. 1175 złota kosztuje 2500 bananków, 3150 kosztuje 6000 bananków, a 6750 złota kosztuje 12500 bananków. Zdobycie 2500 bananków zajęło mi niecałe dwa tygodnie. Poznałem przy tym jedną grę, która bardzo mi się spodobała i dobrze się przy niej bawiłem. Uważam, że jest to bardzo opłacalna oferta i warto poświęcić trochę czasu aby zdobyć mnóstwo złota.

Ostatni sposób w tym artykule nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Musimy mieć tylko trochę szczęścia. Przez różnych streamerów lub youtuberów grających w World of Tanks są organizowane giveawaye. W których możemy wygrać między innymi złoto, ale także czołgi premium, style 3D, konta premium itp. Jak mówiłem, nie musimy praktycznie nic robić, jedynie polegać na swoim szczęściu. Warto zauważyć, że w losowaniach będą brali udział dziesiątki graczy i nie mamy stuprocentowej szansy na wygraną.

Oto wszystkie znajome mi sposoby na zdobycie złota w World of Tanks. Mam nadzieje, że ten artykuł będzie dla was pomocny.

3.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Krissrox

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Miss Fortune - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
3

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
5

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
6

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
7

Nagrody dla gier - Steam

Recenzja Boomboxpl
8

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
9

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
10

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
Chat