Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 168 0
21.08.2017

SU-152 - Zwany przez Niemców Myśliwym

SU-152 jest siódmopoziomowym niszczycielem czołgów w drzewku radzieckim. Skrót SU oznacz Soviet Union. SU-152 jest bardzo ciekawym i przyjemnym pojazdem. W sumie jak cała linia. Bardzo fajną rzeczą jest to że na szóstopoziomowym dziale (stockowym) mamy obrażenia na poziomie 700 / 700 / 910 punktów uszkodzeń i penetracji 135 / 250 / 86 mm. Tak wiem penetracja nie jest duża. Ale sytuacja zmienia się wtedy kiedy nie szczędzimy kredytów. Na złotych pociskach penetracja wynosi 250mm (niestety są to pocisku kumulacyjne). Ten dodatek pozwala nam na bardziej przyjemne badanie działa niż jakby miała to być tak zwana słomka. Jednak po zbadaniu najlepszego działa gra się lepiej choć ma mniejsze obrażenia potrafi zadać więcej obrażeń w ciągu minuty i ma większa penetrację, ale o tym zaraz. Maksymalna prędkość SU -152 wynosi 43km/h.
Grając w tę grę możesz zdobyć 740 Graj
Najlepszy działem oczywiście według mnie jest 122 mm D-25S mod. 1944. Ma obrażenia na poziomie 390 / 390 / 530 DMG i penetracji 175 / 217 / 64 mm. W ciągu minuty jest wstanie zadać, aż 3 162 obrażeń. Nie jest jak przystało na radzieckie pojazdy zbyt celne. Czas przeładowania to 7,4 sekundy. Standardowo, aby zwiększyć współczynnik kamuflażu możemy zakupić kamuflaż na czołg, siatkę kamuflażową i wytrenować załogę w tej umiejętności. Lorneta polowa może pomóc zwiększyć zasięg widzenia. Ale jak wiadomo wszystkie dodatkowe moduły montowane są według uznania dowódcy. Warto zaopatrzyć się w mechanizm dosyłający. Grając tym pojazdem musimy liczyć się z tym, że jeżeli dopadnie nas lekki pojazd prawdopodobnie zginiemy. Dlatego warto trzymać się z kimś z drużyny (jeżeli bronimy flanki). Aby nie pozostać samemu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 890 Graj
Standardowo trzymamy się bardziej z tyłu i atakujemy przeciwników z ukrycia. SU-152 ma 870 punktów wytrzymałości. Jest to standardowa ilość jak na siódmy poziom. Pancerz wynosi 75 / 60 / 60 mm. Jarzmo działa jest bardzo twarde i pojazdy niższych tierów raczej nie powinny go spenetrować. Wyrzucany jest maksymalnie na dziewiąty poziom. Tam nie jest łatwo. Czołgi ciężkie dziewiątego poziomy są bardzo dobrze opancerzone i potrafią stanowić wielkie wyzwanie. Alternatywą jest strzelanie do słabych punków np. włazów. Standardowo odniosę się do gry w plutonie. Jeżeli gramy w ustawieniu trzy razy SU-152 jesteśmy wstanie zadać, aż 1200 uszkodzeń na serię wraz z kolegami z plutonu. Jest to niezły wynik. Możemy też zagrać w plutonie z czołgiem zwiadowczym, który będzie nam spotować wrogie pojazdy. Grając SU-152 należy uważać na wroga artylerię. Polecam zbadanie tego pojazdu, ponieważ później będzie tylko przyjemniej.
SU-152 - Zwany przez Niemców Myśliwym 0.0 0
0 0
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak szybko zdobyć rebirth na mining simulator?

Poradnik Dziadek_Wiesia
2

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
3

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Recenzja Czdziek
4

Roblox ROBLOX - MINING SIMULATOR [KODY]2018

Video ENZO_GAEMING123
5

Jotun: Valhalla Edition - Powiew skandynawskiej mitologii

Recenzja Dawid035
6

Battlelands Royale - Recenzja

Recenzja TheMaślak
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord