Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 768 0
21.08.2017

SU-152 - Zwany przez Niemców Myśliwym

SU-152 jest siódmopoziomowym niszczycielem czołgów w drzewku radzieckim. Skrót SU oznacz Soviet Union. SU-152 jest bardzo ciekawym i przyjemnym pojazdem. W sumie jak cała linia. Bardzo fajną rzeczą jest to że na szóstopoziomowym dziale (stockowym) mamy obrażenia na poziomie 700 / 700 / 910 punktów uszkodzeń i penetracji 135 / 250 / 86 mm. Tak wiem penetracja nie jest duża. Ale sytuacja zmienia się wtedy kiedy nie szczędzimy kredytów. Na złotych pociskach penetracja wynosi 250mm (niestety są to pocisku kumulacyjne). Ten dodatek pozwala nam na bardziej przyjemne badanie działa niż jakby miała to być tak zwana słomka. Jednak po zbadaniu najlepszego działa gra się lepiej choć ma mniejsze obrażenia potrafi zadać więcej obrażeń w ciągu minuty i ma większa penetrację, ale o tym zaraz. Maksymalna prędkość SU -152 wynosi 43km/h.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najlepszy działem oczywiście według mnie jest 122 mm D-25S mod. 1944. Ma obrażenia na poziomie 390 / 390 / 530 DMG i penetracji 175 / 217 / 64 mm. W ciągu minuty jest wstanie zadać, aż 3 162 obrażeń. Nie jest jak przystało na radzieckie pojazdy zbyt celne. Czas przeładowania to 7,4 sekundy. Standardowo, aby zwiększyć współczynnik kamuflażu możemy zakupić kamuflaż na czołg, siatkę kamuflażową i wytrenować załogę w tej umiejętności. Lorneta polowa może pomóc zwiększyć zasięg widzenia. Ale jak wiadomo wszystkie dodatkowe moduły montowane są według uznania dowódcy. Warto zaopatrzyć się w mechanizm dosyłający. Grając tym pojazdem musimy liczyć się z tym, że jeżeli dopadnie nas lekki pojazd prawdopodobnie zginiemy. Dlatego warto trzymać się z kimś z drużyny (jeżeli bronimy flanki). Aby nie pozostać samemu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Standardowo trzymamy się bardziej z tyłu i atakujemy przeciwników z ukrycia. SU-152 ma 870 punktów wytrzymałości. Jest to standardowa ilość jak na siódmy poziom. Pancerz wynosi 75 / 60 / 60 mm. Jarzmo działa jest bardzo twarde i pojazdy niższych tierów raczej nie powinny go spenetrować. Wyrzucany jest maksymalnie na dziewiąty poziom. Tam nie jest łatwo. Czołgi ciężkie dziewiątego poziomy są bardzo dobrze opancerzone i potrafią stanowić wielkie wyzwanie. Alternatywą jest strzelanie do słabych punków np. włazów. Standardowo odniosę się do gry w plutonie. Jeżeli gramy w ustawieniu trzy razy SU-152 jesteśmy wstanie zadać, aż 1200 uszkodzeń na serię wraz z kolegami z plutonu. Jest to niezły wynik. Możemy też zagrać w plutonie z czołgiem zwiadowczym, który będzie nam spotować wrogie pojazdy. Grając SU-152 należy uważać na wroga artylerię. Polecam zbadanie tego pojazdu, ponieważ później będzie tylko przyjemniej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
2

Football Manager 2018

Recenzja Musik
3

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
4

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
5

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
6

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
7

Star Stable Wbijanie poziomów w Star Stable

Poradnik AnnMary
8

CSGO Prime (B2P) Fnatic - krótka historia i opis drużyny.

Recenzja wzarek
9

Unturned Poradnik na początek gry

Poradnik Sidel03
10

Grepolis Grepolis- recenzja gry

Recenzja mia9131
Chat