Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 293 0
24.06.2022

Super gra polecam ją

Gra jest super i wymaga polecenia. W grze jest dużo rzeczy do robienia. Jest dużo trybów gry. Gram w tą grę już trochę i jeszcze mi się nie znudziła. Polecam samemu sprawdzić. Możesz stworzyć pluton. Wcielasz się w dowódcę czołgu. Są takie tryby jak: Bitwa losowa, Stalowy łowca, Bitwa rankingowa, Misja zwiadowcza, Twierdza: bitwy, Bitwa specjalna (turnieje/bitwy na mapie globalnej), Trening drużynowy, Topografia, Unitarka. W grze jest dużo misji które mogą polepszyć cię w grze. Graj z przyjaciółmi i poznawaj nowych. Graj z osobami z innego kraju. Poznaj nowych przyjaciół. W grze jest miła atmosfera i dużo graczy z którymi możesz zagrać. W grze jest dużo skórek do czołgów. Możesz tam poznać dużo graczy. W grze możesz stworzyć pluton lub dołączyć do klanu. Fajną funkcją jest zmiana skórki. Wcielasz się w dowódcę czołgu. Możesz stworzyć pluton i grać ze znajomymi. Dodaj kolegów/żanki do listy znajomych. Polecam :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

W grze można zmienić skórkę czołgu którego używasz. Jest to fajna funkcja bo twój pojazd może wyglądać inaczej od innych czołgów. Mieć frajdę z zmieniania skórek.

W grze jest dużo misji które mogą polepszyć cię w grze. Poznaj nowych przyjaciół. Graj z osobami z innego kraju. W grze wcielasz się w dowódcę czołgu. Dodaj kolegów do listy znajomych. <-- Polecam. Są takie tryby jak: Bitwa losowa, Stalowy łowca, Bitwa rankingowa, Misja zwiadowcza, Twierdza: bitwy, Bitwa specjalna (turnieje/bitwy na mapie globalnej), Trening drużynowy, Topografia, Unitarka. Gra jest super i wymaga polecenia. W grze jest dużo rzeczy do robienia. Polecam samemu sprawdzić. Jest dużo trybów gry. Gram w tą grę już trochę i jeszcze mi się nie znudziła. Możesz stworzyć pluton. Dużo różnych fajnych ulepszeń. Wyposażenia ułatwią ci grę. Badaj nowe lepsze czołgi. Ulepszaj czołgi używając doświadczenia. Gra jest super i polecam w nią zagrać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

W grze jest miła atmosfera i dużo graczy z którymi możesz zagrać. Możesz tam poznać dużo graczy. Mieć frajdę z grania. W grze możesz stworzyć pluton lub dołączyć do klanu. Graj z przyjaciółmi i poznawaj nowych. Gra nie jest ciężka więc każdy się w niej odnajdzie. Gra jest polecana pobraniu i przetestowaniu. Są takie tryby jak: Bitwa losowa, Stalowy łowca, Bitwa rankingowa, Misja zwiadowcza, Twierdza: bitwy, Bitwa specjalna (turnieje/bitwy na mapie globalnej), Trening drużynowy, Topografia, Unitarka. W grze można zmienić skórkę czołgu którego używasz. Możesz stworzyć pluton. W grze wcielasz się w dowódcę czołgu. Fajną funkcją jest zmiana skórki czołgów. Poznaj nowych przyjaciół. Graj z osobami z innego kraju. W grze jest dużo różnych rodzaji amunicji. Wyposażenia ułatwią ci rozgrywkę na polu bitwy. Różne czołgi: Lekkie, Ciężkie, Średnie itp. Gra jest super i może pójść na różnych urządzeniach. Mało warzy i szybko się pobiera.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Nikej2503_

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - Arcydzieło dla wielu graczy

Recenzja Cesere
2

Gardenscapes Czy warto grać w Gardenscapes?

Recenzja r0x.xa
3

Roblox Jak efektownie okradać bank w jailbreaku !

Tutorial BartusioBananusio
4

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
5

Metin2 Garść informacji o grze Metin 2

Recenzja Klavres
6

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
7

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
8

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
9

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
10

Elvenar Elvenar - recenzja gry

Recenzja NibyFajna
Chat