Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 193 0
29.05.2018

World of Tanks osobista recenzja.

Na wstępie pragnę zaznaczyć iż jest to tylko i wyłącznie moja ocena gry.
Gra World of Tanks od studia Wargaming jest jedną z wielu gier pay to win. Po rozegraniu ponad 18 000 bitew mam co do tego pewność. Jeśli macie wątpliwości to obejrzyjcie na yt co lepszych graczy. Można zauważyć że prawie każdy z nich używa konta premium za które wiadomo trzeba zapłacić. Pomimo ciągłego dostawania "droższymi" pociskami nie wiadomo skąd gra jest w miarę zoptymalizowana. Twórcy dbają o nowe eventy i starają się zachęcać graczy do aktywnego grania. Ostatnio pojawił się nowy tryb gry - Linia Frontu. Dostępna jest tylko jedna mapa ale jest ona największa w całej grze. Ostatnio był też mini maraton na Progetto M35 mod. 46 - jest to nowy pojazd szwedzki z magazynkiem. Od innych magazynków odróżnia go to że ma możliwość doładowywania pocisków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 700 Graj
W grze World of Tanks mamy dostęp dostęp do wielu trybów gry oraz do ogromnej ilości maszyn podzielonych na tzw tiery. Tierów jest 10. Na 10 tierze mamy dostęp do najlepszych i najwytrzymalszych maszyn które zostały zbudowane lub które zostały tylko zaprojektowane. Mamy dostęp do wielu świetnych czołgów które nie bez powodu są wykorzystywane na mapie globalnej. Są to min. T-100 LT, IS-7, Ob 430U i wiele innych. Poza mapą globalną 10 tier jest potrzebny do natarć klanowych. Od 8 tieru w drzewku szwedzkim mamy dostęp do niszczycieli z trybem oblężenia. Tryb ten zapewnia im lepszą szybkostrzelność celność i czas celowania. W nowym drzewku szwedzkim mamy za to pojazdy z innowacyjnym systemem ładowania. Szwedzkie magazynki są jedynymi magazynkami do których możemy zamontować dosyłacz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 840 Graj
W grze mamy dostęp do wielu trybów rozgrywki. Wspominałem już o trybie Linia Frontu teraz pora na pozostałe tryby. Podstawowym trybem gry jest bitwa losowa. Poza bitwami losowymi możemy walczyć razem z klanem podczas potyczek i natarć. W tych trybach klan zdobywa surowce przemysłowe które są niezbędne do rozbudowy twierdzy.
Specyficznym trybem są bitwy na mapie globalnej. Klanowi rozstawiający wybierają skład zanim bitwa się rozpocznie. Na mapie globalnej mamy zjawisko mgły wojny. Czyli dopóki nie wyspotujemy przeciwnika nie mamy pojęcia z jakim typem i rodzajem maszyny musimy się zmierzyć. Na mapie globalnej możemy zdobyć prowincje z których klan otrzymuje złoto do skarbca które może potem wypłacić graczom.
Mimo licznych problemów gra wciąż się rozwija i posiada dość sporą liczbę graczy.
Moja ocena 7/10
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez McWitkowski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
5

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
6

Wartune Wartune - Gra może i ładna ale..

Recenzja Cesere
7

Roblox Bardzo ciekawa gra w ROBLOX

Recenzja Zi0ło
8

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
9

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
10

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
Discord