Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 944 0
29.05.2018

World of Tanks osobista recenzja.

Na wstępie pragnę zaznaczyć iż jest to tylko i wyłącznie moja ocena gry.
Gra World of Tanks od studia Wargaming jest jedną z wielu gier pay to win. Po rozegraniu ponad 18 000 bitew mam co do tego pewność. Jeśli macie wątpliwości to obejrzyjcie na yt co lepszych graczy. Można zauważyć że prawie każdy z nich używa konta premium za które wiadomo trzeba zapłacić. Pomimo ciągłego dostawania "droższymi" pociskami nie wiadomo skąd gra jest w miarę zoptymalizowana. Twórcy dbają o nowe eventy i starają się zachęcać graczy do aktywnego grania. Ostatnio pojawił się nowy tryb gry - Linia Frontu. Dostępna jest tylko jedna mapa ale jest ona największa w całej grze. Ostatnio był też mini maraton na Progetto M35 mod. 46 - jest to nowy pojazd szwedzki z magazynkiem. Od innych magazynków odróżnia go to że ma możliwość doładowywania pocisków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
W grze World of Tanks mamy dostęp dostęp do wielu trybów gry oraz do ogromnej ilości maszyn podzielonych na tzw tiery. Tierów jest 10. Na 10 tierze mamy dostęp do najlepszych i najwytrzymalszych maszyn które zostały zbudowane lub które zostały tylko zaprojektowane. Mamy dostęp do wielu świetnych czołgów które nie bez powodu są wykorzystywane na mapie globalnej. Są to min. T-100 LT, IS-7, Ob 430U i wiele innych. Poza mapą globalną 10 tier jest potrzebny do natarć klanowych. Od 8 tieru w drzewku szwedzkim mamy dostęp do niszczycieli z trybem oblężenia. Tryb ten zapewnia im lepszą szybkostrzelność celność i czas celowania. W nowym drzewku szwedzkim mamy za to pojazdy z innowacyjnym systemem ładowania. Szwedzkie magazynki są jedynymi magazynkami do których możemy zamontować dosyłacz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
W grze mamy dostęp do wielu trybów rozgrywki. Wspominałem już o trybie Linia Frontu teraz pora na pozostałe tryby. Podstawowym trybem gry jest bitwa losowa. Poza bitwami losowymi możemy walczyć razem z klanem podczas potyczek i natarć. W tych trybach klan zdobywa surowce przemysłowe które są niezbędne do rozbudowy twierdzy.
Specyficznym trybem są bitwy na mapie globalnej. Klanowi rozstawiający wybierają skład zanim bitwa się rozpocznie. Na mapie globalnej mamy zjawisko mgły wojny. Czyli dopóki nie wyspotujemy przeciwnika nie mamy pojęcia z jakim typem i rodzajem maszyny musimy się zmierzyć. Na mapie globalnej możemy zdobyć prowincje z których klan otrzymuje złoto do skarbca które może potem wypłacić graczom.
Mimo licznych problemów gra wciąż się rozwija i posiada dość sporą liczbę graczy.
Moja ocena 7/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez McWitkowski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

League of Legends Ocena bohatera - Seraphine

Recenzja NibyFajna
4

BlockStarPlanet BlockStarPlanet - o co chodzi i na czym polega gra?

Poradnik smiesznie
5

Paladins Paladins to Overwatch za darmo?

Recenzja BLAZEJ1
6

CSGO Prime (B2P) Jak dobrze grać zespołowo?

Poradnik wzarek
7

Ostra jazda bez trzymanki czyli recenzujemy GTA V

Recenzja adrianos253
8

The Sims 4 i postęp historii? Tak, to możliwe! - poradnik instalacji MC Command Center

Poradnik kitq
9

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
10

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
Chat