Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 202 0
30.03.2018

WoT 1.0- Co nowego? Przegląd nowej aktualizacji

Nareszcie doczekaliśmy się nowej aktualizacji gry która dodaje wiele nowości a więc zapraszam.
Pierwsza najważniejsza rzecz to odświeżenie grafiki wot-a i lepsza oprawa graficzna. Co do mechaniki, nic się nie zmieniło. Nowy system burzenia obiektów na mapie jest o wiele lepszy gdyż, na przykład worki rozsypujące się gdy wjedziemy w nie a czasem nawet zostaną na przodzie czołgu co daje fajny realistyczny efekt. Zmieniono też wybuch czołgów. Od teraz płomienie są bardzo realistyczne i także wybuch jest realistyczny co bardzo fajnie wpływa na grę i możemy bardziej wkroczyć do świata gry. Kolejna rzecz to teren. Po strzale w czołg lub w podłoże sypie się pył i robią się dziury, w które można wjechać i nasz czołg wyłapuje te nierówności przez co jest jeszcze bardziej realistyczne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj
Zmieniono także otaczającą nas naturę. Woda, jak i pozostałe elementy otoczenia podlega prawom fizyki, opływając przejeżdżający przez nią pojazd, przez co brudzenie się w błocie wygląda jeszcze lepiej. Gąsienice zostawiają ślady na śniegu oraz płytsze na lądzie. Rośliny zostały bardzo dobrze zrobione, gdyż np. trawa ugina się gdy czołg po niej przejedzie przez to widać czy nie przejechał tam może nasz przeciwnik. Krzaki rozsuwają się także gdy wjedzie w nie czołg, oraz reagują na wiatr gdy przejedzie tam pojazd lub gdy ktoś zostanie ustrzelony. Kolejna najważniejsza rzecz to odświeżenie wszystkich map które są w wocie, które nie są już tak ponure a przy końcach mapy widać rozciągający się krajobraz, przez co mapa nie wydaje się jakby była pudełkiem. Dodano do każdej więcej palących się wraków, śladów bitew oraz przelatujących samolotów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj
Stworzono także nową oprawę muzyczną do gry a także dodano odgłosy syren w oddali i inne dźwięki imitujące wojnę. Wystrzały nie brzmią już jak kapiszony i bardziej wyraźne jest ładowanie pocisku, które nie jest tak płytkie w stosunku do starej wersji gry. Silniki także zostały nieco zmienione, od teraz warkot pojazdów jest lepiej odwzorowany z rzeczywistości, oraz dym wydostający się z silnika jest bardziej pofalowany i ciepło ulatniające się z nad rury rozmazuje nam nieco ekran. Każda mapa otrzymała nową melodie przed startem gry które są zupełnie w nowym wcieleniu, przez co jest ona teraz bardziej poważna. To już koniec recenzji tej aktualizacji. Myślę że teraz WoT idzie coraz lepszą drogą, aby stał się jeszcze bardziej realistyczny, oraz zachęcający do gry. Oby tak dalej.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kiciaaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
2

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
3

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
4

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
5

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
6

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
7

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
8

CSGO Prime (B2P) Który pistolet lepszy? - USP-S VS P2000

Poradnik JestemKacper
9

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
10

Wolni farmerzy Zostań wolnym farmerem !

Recenzja LeeCoper
Discord