Jak to działa

Xhunter

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Xhunter

XHunter to przeglądarkowa gra RPG osadzona w realiach anime, w której gracze przemierzają razem świat, wykonują przeróżne misje, rekrutują nowe jednostki do swojej drużyny i rozpoczynają przygodę, aby zostać najlepszymi łowcami na świecie.

Gra bazuje na popularnym anime Hunter x Hunter. W swojej podróży dołączasz do Gona, który postanowił wyruszyć w ślad za swoim ojcem i stać się legendarnym łowcą. Podejmuj wyzwania, wykonuj misje i przechodź przez kolejne etapy historii, które mają swój koniec w niebezpiecznych instancjach.

Rekrutuj nowe jednostki do swojej drużyny - napotkani bohaterowie wesprą Cię w potyczkach turowych przy użyciu swoich unikalnych umiejętności. Chociaż walka jest w większości zautomatyzowana, będziesz miał kontrolę nad rozwijaniem swojej postaci. Decyduj, w jakie statystyki najlepiej zainwestować nowe punkty, kupuj coraz lepszy ekwipunek i staw czoła potężnym bestiom, czekającym na Ciebie w świecie XHunters.

W tej turowej grze RPG gracze mogą również rywalizować między sobą. Zbierz grupę znajomych i weźcie udział w potyczkach PvP, aby wspinać się po rankingach najlepszych graczy i ostatecznie zdobyć tytuł najlepszego łowcy na świecie.

Uruchom XHunter na przeglądarki i przeżyj przygodę w prawdziwie japońskim stylu!

pełny opis gry
Screeny
Xhunter screenshot1 Xhunter screenshot2 Xhunter screenshot3 Xhunter screenshot4 Xhunter screenshot5 Xhunter screenshot6 Xhunter screenshot7 Xhunter screenshot8 Xhunter screenshot9 Xhunter screenshot10
Video

Xhunter wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat