Jak to działa

Zmierzch bogów

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Zmierzch bogów

Zmierzch Bogów to zupełnie nowa gra MMORPG, która powstała we wrześniu 2016 roku, ale już teraz można ją określić mianem godnego konkurenta dla takich tytułów, jak np. Legends Online albo Liga Aniołów.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to gra przeglądarkowa, jakich wiele obecnie na rynku. To, co wyróżnia tę produkcję na tle innych gier MMORPG dostępnych z poziomu przeglądarki to zupełnie świeże uniwersum i niesamowicie wysoka grywalność.

Zmierzch Bogów przeniesie Cię w świat balansujący na granicy Science-Fiction i Fantasy. Znajdziesz tu elementy łączące mitologię z futurystycznymi grami MMO, a przy okazji odwiedzisz rozmaite, barwne i fascynujące krainy, w których zmierzysz się z dzikimi hordami krwiożerczych potworów, które zwieńczy walka z tytułowymi Bogami.

Wejdź do gry jako jeden z bohaterów, pokonaj Boga i posiądź jego moce. W miarę zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia zyskasz kolejne umiejętności, które będziesz mógł później rozwijać na wiele sposobów. W grę wchodzą również rozmaite epickie przedmioty podlegające ulepszaniu, a także zmianie ich wyglądu.

To jeszcze nie wszystko, bo oprócz bogatej linii fabularnej i wciągającego systemu PvE, gracze, którzy oczekują od gier MMORPG rozwiniętego trybu „Gracz kontra Gracz” odnajdą się w Zmierzchu Bogów jak ryba w wodzie. Oprócz pojedynków 1 na 1 weźmiesz udział w fenomenalnych walkach drużynowych, które skupiają w sobie ponad 20 graczy na raz.

Zmierzch Bogów to również atrakcyjna oprawa audiowizualna, z naciskiem na świetną ścieżkę dźwiękową, która od pierwszego zasłyszenia zapada w pamięci i stwarza niepowtarzalną atmosferę.

Odpal przeglądarkę, zarejestruj konto i zostań Bogiem w oryginalnym uniwersum oferowanym przez jedną z najświeższych gier MMORPG dostępnych na przeglądarki!

pełny opis gry
Screeny
Zmierzch bogów screenshot1 Zmierzch bogów screenshot2 Zmierzch bogów screenshot3 Zmierzch bogów screenshot4 Zmierzch bogów screenshot5 Zmierzch bogów screenshot6 Zmierzch bogów screenshot7 Zmierzch bogów screenshot8 Zmierzch bogów screenshot9 Zmierzch bogów screenshot10
Video

Zmierzch bogów wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat