Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 55 0
29.06.2017

Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka?

Czy rzeczywiście CS:GO jest najlepszą strzelaninką? Dzisiaj skupimy się właśnie na tym, ale zacznijmy od początku. Gra została wydana 21 sierpnia 2012, a mimo to nadal jest dość popularna. Jej producentem jest Valve. Gra ta otrzymała nagrodę „The Game Award: E-sportowa gra roku”. Przechodząc do rzeczy ważniejszych jest to gra zaliczana do gatunku FPS. Potrafi wciągnąć już od pierwszego meczu. W grze mamy do dyspozycji kilka trybów – Death Match oraz wyścig zbrojen, a także demolka i wyścig zbrojeń, a również najpopularniejszy, czyli turniejowy. Grafika w samej grze nie jest na złym poziomie, można powiedzieć, że prawie na wysokim. Wracając do trybów, Death Match polega na tym, że wygrywa drużyna, w której najlepszy zawodnik osiągnie więcej punktów. Rozgrywka w nim trwa jedyne dziesięć minut.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Na wyścigu zbrojeń celem jest zdobycie złotego noża i pokonanie z niego przeciwnika. Demolka jest nieco podobna do wyścigu zbrojeń, jednakże posiada rundy. Turniejowy tryb posiada trzydzieści rund. Rozgrywka w nim to 5vs5. Kto wygra więcej rund wygrywa cały mecz. W pewnej aktualizacji Valve, aby zapobiec losowaniu mocnych graczy ze słabymi wprowadziło system rang określający w pewnym sensie nasze umiejętności i w tym miejscu zaczyna się smutna prawda. Większość osób ma zawyżone rangi, jest boostowana do wyższych. Społeczność tej gry na trybach turniejowych, czyli tak naprawdę najważniejszych w grze denerwuje innych graczy, wyrzuca z meczu za nic. Ja ostatnio zostałem wyrzucony podczas 2vs5, gdyż drużyna się rozpadła i otrzymałem za to karę turniejową o długości tygodnia, co jest dość sporym czasem.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

. Dodatkowo Valve wprowadza co raz gorsze aktualizacje. Zamiast zająć się błędami wprowadzają zbędne odgłosy broni, a także nowe skrzynki. Skupiając się na temacie skrzynek. W grze dostępne są skórki zmieniające wygląd broni. Są rzecz jasna płatne. I tutaj również się zdziwicie, gdyż potrafią one kosztować setki, a nawet tysiące złotych. Pomyśleć, że to tylko piksele… Przez nie w tej grze narodził się hazard i powstało wiele ruletek. Nie będę rozwijał tematu. Podsumowując gra ta jest dość dobrą strzelaninką, która jest głównie niszczona przez społeczność. Najlepiej grać ze znajomymi, wtedy mamy gwarancję, że nikt nie będzie nam uprzykrzał rozgrywki. Osobiście polecam i sam posiadam, jednakże nie polecam grać z obcymi ludźmi, bynajmniej trybów turniejowych. Do usłyszenia w kolejnych artykułach, trzymajcie się, cześć!

Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka? 5.0 1
1 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Gry z lat 70, które warto znać!

Recenzja Dawid035
2

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
3

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik JestemKacper
4

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
5

CSGO (B2P) Jak założyć drużynę w CS GO

Poradnik Zuwix
6

Clash Royale - Kilka rad dla początkujących #1

Poradnik TheMaślak
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

World of Tanks Pz.Kpfw. II Ausf. J - Najbardziej OP pojazd

Recenzja HansOmen