Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 98 0
19.06.2017

Ekwipunek ze skórkami koloru czerwonego!

Witam, w tym artykule chciałbym przedstawić wam ekwipunek składający się ze skinów w czerwonym kolorze. Do ekwipunku nie wliczyłem noży, gdyż nie ukrywam, że za dużo czasu by mi zajęło pisanie tego artykułu. Większość skinów nie jest w całości czerwona! Jeśli zauważyłeś jakikolwiek błąd koniecznie powiadom mnie o tym w komentarzu. Ja już nie przedłużam i zapraszam do czytania. Wszystkie nazwy skórek będą napisane w języku angielskim.

Pierwsza skórka na dziś dotyczy broni CZ75, a jego nazwa to "Red Astor". Broń została pomalowana na kolor czerwony z elementami białego, a także czarnego lub szarego koloru.
Kolejną skórką jest „Sunset Storm” do broni Desert Eagle. Skin ten przedstawia fale koloru czerwonego. Naprawdę ładnie wygląda. Warto dodać, iż skin występuje w dwóch różnych wersjach, które różnią się uchwytem.
Skórka do Dual Berettas, jaką proponuję w kolorze czerwonym to „Hemoglobin”. Ma elementy koloru szarego, a całość przedstawia abstrakcję.
Następna skórka, tym razem do Five-Seven zwie się „ Urban Hazard”. Góra skórki jest koloru czerwonego, natomiast część dolna w odcieniach szarego oraz czarnego koloru.
Do Glock-18 polecam skórkę „Candy Apple”. Podobnie jak w przypadku wyżej góra skórki koloru czerwonego, jednakże część dolna jedynie koloru czarnego.
Kolejna już skórka jest do broni P2000, na jej nazwa brzmi „Imperial”. Skórka jest koloru czerwonego, jednakże posiada małą ilość farby żółtej.
Skin do P250 w kolorze czerwonym to „Muertos”. Góra skórki jest jasna, natomiast dół ciemny. Namalowane ma także motywy w kolorze czarnym. Moim zdaniem jedna z ładniejszych skórek do tej broni.
Do R8 Revolver wybrałem skórkę „Crimson Web”. Zawiera pajęczyny koloru czarnego.
Do Tec-9 jedyna skórka, która zawiera czerwony kolor to „Isaac”. Zawiera więcej czarnego niż czerwonego koloru, ale mimo to bardzo ładnie się prezentuje. Użyto w niej Sci-fi design.
Następną skórką jest „Kill Confirmed” do USP-S. Co prawda nie jest tania, ale bardzo ładna. Zawiera trupią czachę i lecący pocisk.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Przechodzimy do karabinów. Pierwszym jest AK-47, a skórka do niego to „Red laminate”. Elementy drewniane z wersji bez skórki zastąpiono kolorem czerwonym.
Kolejny karabin to AUG, a skórka do niego to „Hot rod”. Również nie jest tania, ale za to ładna. Prawie cała koloru czerwonego połyskującego.
Do karabinu snajperskiego AWP wybrałem „Redline”. Co prawda zawiera jedynie czerwoną linię, a resztę koloru czarnego, ale jest bardzo ładna.
Przejdźmy do FAMAS. Skórką w kolorze czerwonym do tej broni jest „Styx”. Zawiera jedynie czerwoną rączkę, a reszta przedstawia czaszki i kości.
Skórka do G3SG1 zwie się „The executioner”. Ręcznie namalowana, zawiera czaszki. Zawiera także kolor czerwony.
Do Galil AR proponuję skórkę „Firefight”. Koloru czerwonego z elementami czarnego.
Następna broń to M4A1-S, a skórka do niego to „Hot rod”. Pomalowana na czerwony kolor połyskujący.
Kolejną już skórką jest „Bullet rain” do broni M4A4. Ma elementy koloru czerwonego, przedstawia lecące z nieba pociski, co oznacza, że zawiera też kolor niebieski.
Skórka do SCAR-20 to „Crimson Web”. Pajęcza sieć w kolorze czarnym na tle czerwonym ciemnym.
Przedostatni karabin to SG 553, a skórka do niego nazywa się „Cyrex”. Zawiera niestety mało czerwonego. Skin w dużej ilości koloru czarnego i lekko biały.
Ostatnim już karabinem jest snajperski SSG 08. Wybrałem do niego „Dragonfire” Przedstawia smoka ziejącego ogniem. Najładniejsza skórka do scouta, jednakże nie jest aż tak tania.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Pierwszym PM jest MAC-10, a skórka do niego to „Candy apple” Skórkę w tym artykule już opisywałem przy innej broni.
Do MP7 jest „Full Stop”. Użyto do niej patterno Vari Camo. Skórka w odcieniach ciemnych czerwonych.
Skórka do MP9 to „Hot rod”. W całości czerwonego koloru. Bardzo ślicznie połyskuje.
Do broni PP-Bizon nie istnieje broń zawierająca koloru czerwonego.
Następną skórką jest „Cold blooded”. Koloru ciemnego czerwonego. Zawiera czarny rysunek.
„Fallout warning” jest skórką, którą wybrałem do UMP-45. Ma dwa grube czerwone ciemne pasy i jeden pas szarego koloru oraz znaczek czerwonego koloru.
Przechodzimy do broni ciężkich. Zaczynamy od MAG-7. Skórka do niego zwie się „Heat”. Ma krawędzie koloru czerwonego, a tak to jest koloru szarego.
Do broni Nova wybrałem „Candy Apple”, który opisywałem nie raz w tym artykule.
Do broni ciężkiej Sawed-Off nie utworzono skinów koloru czerwonego.
Kolejna skórka, tym razem do XM1014 nazywa się „Seasons”, ukończona w stylu patina. Ilość danych kolorów zależy od patternu.
Do M249 wybrałem skina „System lock”. Połowa koloru czerwonego, a reszta czarnego.
Jedna z ostatnich już broni to NEGEV, do którego skórka z kolorem czerwonym nie istnieje.
Ostatnie bronie to noże. Do nich wybrałem skórkę „Slaughter”. Przedstawia różne paski, czy też wzorki w kolorze ciemnym czerwonym, a reszta w czerwonym odcieniu jaśniejszego.
To na tyle z tego artykułu. Proszę o docenienie mojej pracy, gdyż jest to na chwilę obecną mój najdłuższy artykuł – łącznie zawiera ponad cztery tysiące znaków. Grafika pochodzi z Google Grafiki. Zakazuję kopiowania artykułu bez mojej zgody na inne strony.

Ekwipunek ze skórkami koloru czerwonego! 0.0 0
0 0
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
3

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
4

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
5

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin