Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
1 0 63 0
27.06.2017

Grand Theft Auto V - krótka recenzja

Grand Theft Auto V to gra, która została wydana w roku 2013 przez firmę Rockstar Games początkowo na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Przez długi czas siedziano przy wersji na PC i po dwóch latach wkońcu wyszła. W między czasie mieliśmy okazję ujrzeć też wersję na nowe konsole - Xbox One oraz PlayStation 4 - premiera gry na te sprzęty była w roku 2014. Akcja tej części GTA dzieje się w mieście Los Santos. Jest ono wzorowane na Los Angeles oraz Kalifornii. Co do kosztów produkcji tej gry to wyniosły one aż 265 milionów dolarów, przez co jest to gra o najwyższym budżecie w historii. Sama fabuła opowiada o historii trójki mężczyzn, a dokładniej przyjaciół, którzy ze sobą współpracują. Nad tymi postaciami przejmujemy kontrolę w świecie GTA. Jedną z postaci jest Trevor Philips, który jest trochę dziwny i można go uważać za psychopatę. Uzależniony jest od narkotyków, co możemy ujrzeć w samych misjach w grze. Jego umiejętnością specjalną jest możliwość czasowego uaktywnienia trybu, który pozwala na zadawanie większych obrażeń przeciwnikom. Oprócz tego postać staje się bardziej wytrzymała, co pozwala na dłuższe przetrwanie w trakcie np. misji.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Następną postacią jest Michael. Zmienił on swoje nazwisko z Townley na De Santa. Jego umiejętnością specjalną jest możliwość strzelania przy spowolnionym tempie. Oczywiście działa ona tylko na określony czas, więc nie powinno się jej bezmyślnie wykorzystywać. Ostatnią postacią jest Franklin Clinton. Jest on najmłodszy z całej ekipy. Mieszka w południowej części Los Santos, a jego umiejętnością specjalną jest czasowa możliwość sterowania pojazdem w zwolnionym tempie. Bardzo przydaje się to w ciasnych zakrętach czy w zatłoczonym mieście przy omijaniu samochodów. W grze występują również postacie z rodziny głównej trójki. Najczęściej chyba spotkamy się z rodziną Michaela. Grand Theft Auto V było najlepiej sprzedającą się grą w Stanach Zjednoczonych w roku 2013, co pokazuje, że gra naprawdę udała się studiu Rockstar Games. Dostała ona wiele dobrych ocen i ich średnia jest powyżej 9/10 oraz zdobyła nagrodę Golden Joystick w kategorii „Gra roku” w 2013 roku.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Jak dla mnie gra ta jest świetna. Tryb multiplayer bardzo ją rozwinął i niektórzy gracze tylko dla niego kupili tą grę. Fabuła jest bardzo fajna. Ja bardzo się w nią wciągnąłem. Co do multiplayer to również spędziłem tam wiele godzin. Częste dodatki, aktualizacje zachęcają do gry i mimo, że gra ma już swoje lata to i tak nie upada i myślę, że minie jeszcze sporo czasu zanim to nastanie, a nawet myślę, że po wydaniu następnej części dalej będzie cieszyła się dość dużą popularnością. Co do grafiki to tu też nie ma się gdzie przyczepić, bo jest ona jak na rok 2013 bardzo dobra i mimo, że mój komputer nie jest zbyt mocny, to i tak mogę się cieszyć grą, która wygląda całkiem ładnie, a co ważniejsze płynnie chodzi. Uważam, że warto jest ją kupić ze względu na świetną fabułę, grywalność oraz świetny tryb multiplayer, na którym można spędzić wiele czasu bawiąc się ze znajomymi lub też z przypadkowo spotkanymi ludźmi. Nie jest trudno znaleźć tam osobę do gry, bo jak wspomniałem - gra w nią jeszcze dużo osób :)

Grand Theft Auto V - krótka recenzja 5.0 1
1 0
Art napisany przez wzarek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
7

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
8

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ