Jak to działa
0 0 96 0
21.06.2017

Konferencja E3 Microsoft - Co nowego w grach od Microsoftu?

Jak już pewnie większość słyszała - nowa konsola i masa gier!
Osobiście co do tej konferencji mam strasznie mieszane uczucia - niby przedstawiono całkiem dużo, ale mam wrażenie że tych gier był zbyt duży nawał na tak mało czasu. Do tego większość gier według mnie zbędna - a jakie? Zapraszam do dalszej lektury!

Forza Motosport 7 - Trudno na temat tej gry cokolwiek powiedzieć - tymbardziej mi, osobie która się takim gatunkiem za bardzo nie bawi. Jednak muszę wam powiedzieć, że Forza jak to Forza - zapowiedź ta wyglądała jak każda inna poprzednia. Ładniejsza i zapewne lepsza - cóż więcej mówić.

Metro: Exodus - To był najmocniejszy punkt z tych wszystkich gier, które zostały przedstawione. Metro odcisnęło na mnie swoje piętno i było widać, że włożono dość dużo serca w tę grę. Cała masa szczegółów na konsoli - brzmi zachęcająco i jak do tego czasu, dość mało realnie. Odczuć można typowy klimacik dla Metro, ale też gra się bardzo rozwinęła - przynajmniej pod względem grafiki.
Assassin's Creed: Origins - Jakoś nie mam zaufania do twórców Assassina, ale trzeba powiedzieć że zapowiada się ciekawie, intrygująco, ale twórcom trzeba dać czas, aby nie wyszło tak jak ostatnie części - czyli okropnie.

Xbox One X - Długo zastanawiałem się czy o tym tutaj napisać, ale trzeba powiedzieć że wygląda bardzo obiecująco. Sama cena 499 dolarów jakoś bardzo nie odstrasza, a przecież Microsoft celuje w 60 klatek na sekunde oraz 4K. Czy to będzie chodziło w parze? Szczerze mówiąc wątpię, ale poczekajmy na ostatnie słowo twórców. Konsola swoją premierę będzie miała 7 października 2017 roku, czyli tak standardowo przed okresem świątecznym. Podepnę też pod temat tej konsoli to jak zostały przedstawione niektóre niezależne gry pod nową konsolę. Szczerze mówiąc było ich całkiem dużo, ale żadna mnie nie zachwyciła, a był tam chociażby taki tytuł jak Playerunknown's Battlegrounds.
Sea of Thieves - W tym miejscu nie rozumiem "hejtu" wielu osób na tę grę - jak na moje może ona nas całkiem zadziwić, możemy się przy niej świetnie bawić ze znajomymi. Tak przynajmniej to wygląda na obecną chwilę i po tym 2,5 minutowym gameplayu który zdążyłem zobaczyć.

Crackdown 3 - Nie jara mnie kompletnie, wygląda strasznie nudno. Może jest to jedna z tych gier w które trzeba zagrać żeby docenić, ale wątpię!

Anthem - I tutaj pojawia się kolejny najsilniejszy punkcik całej konferencji. O grze znowu nie dowiedzieliśmy się zbyt dużo, ale to co dojrzeliśmy mogło już nas nieźle "zainteresować" - że tak ładnie powiem. Trzeba najzwyczajniej przyznać twórcom że gra wygląda ślicznie, pięknie, ładnie i wiele innych synonimów. Jednak widziałem jak narazie zbyt mało - chcę więcej!

Ogólnie całą konferencję oceniam na plus, chociaż tych minusów też jest troszkę - było momentami nudnawo. Obudziło mnie właściwie tylko Anthem i Metro - na Sea of Thieves się też nie nudziłem, ale to tylko moje prywatne upodobanie.
Konferencja E3 Microsoft - Co nowego w grach od Microsoftu? 0.0 0
0 0
Art napisany przez dawidus887

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor