Jak to działa
1 0 35 0
25.06.2017

Nightmares from the Deep 3 : Davy Jones hit, mit czy kit?

Nightmares from the Deep 3 : Davy Jones to gra wyprodukowana przez studio Artifex Mundi z siedzibą w Katowicach, dnia 27 marca 2014 roku. Gra w Polskim tłumaczeniu brzmi Koszmary z Głębin 3 : Davy Jones. W grze wcielamy się w kustoszkę muzeum Sarę Black, którą byliśmy także w pierwszej oraz drugiej części Sagi Nightmares from the Deep. Cała akcja rozpoczyna się, gdy my jako Sara Black wraz z naszą córką przedstawiamy w muzeum Prezentację Multimedialną na temat Davy'iego Jonesa. Nagle niespodziewanie prezentacja sama w sobie gaśnie i robi się ciemno. Na szczęście w naszym telefonie jest latarka. Kontynuujemy prezentację. Nagle wyskakuje nam Davy Jones z informacją ''Zostałaś Ostrzeżona''. Nagle Davy Jones ze swoją załogą piratów przypływa nam do muzeum siesiąc panikę i porywając nas i naszą córkę.

Budzimy się w celi u Davy'iego Jonesa. Jednakże mamy umiejętność wydostania się za pomocą drutów. Gdy wyjdziemy z celi Davy'iego zauważa nas jeden z piratów za jednych ze drzwi. Szybko barykadujemy te drzwi. Rozwiązujemy różne łamigłówki aż wyjdziemy na powietrze. Znajdujemy tam tyrolkę, lecz nie da się na niej zjechać do łodzi ratunkowej, ponieważ jest zepsuta. Musimy cofnąć się do pomieszczenia i znaleźć potrzebne przedmioty do naprawy tyrolki. Udaję nam się. Szybko naprawiamy tyrolkę , po czym z niej zjeżdżamy. Dotarliśmy do łodzi ratunkowych. Trzeba szybko kręcić w jedną stronę, by łódź ratunkowa opuściła się na dół. Jednakże na nasze nie szczęście przed nami pojawia się Davy Jones. Zrzuca łódź piorunem. Davy postanowił wyrzucić nas za burtę lecz nasza córka Cory Black niepotrzebnie podpisuję z Davy'm pakt. Davy i tak nas oszukuje po czym obcina deskę na której staliśmy po czym wpadamy do morza.

Mieliśmy farta, że spadliśmy do morza obok łodzi ratunkowej. Dopływamy do niej po czym wiosłujemy i dopływamy na wyspę Davy'iego Jonesa. Znajdujemy tam dziwną dziewczynę, która jest duchem. Jest tam także piesek, który zaplątał się w sieć rybacką. Pomagamy mu. Idziemy dalej przez różne drzewa i krzaki. Gdy chcemy przejść przez most nagle pirat nie pozwala nam przejść i mówi, że pies zakopał mu gdzieś lunetę. Gdy damy mu lunetę pozwoli nam z niej skorzystać i pójść dalej. Dajemy mu tą lunetę. Odnajdujemy naszą córkę, która jest na moście. Idziemy tam. Po dalszym graniu porozmawiamy z naszą córką, i dowiedziała się, że będzie gosposią Davy'iego. Po dalszym graniu gdy dojdziemy do ogrodu i go otworzymy wyskoczy nam koniec wersji demo (Jeżeli ktoś miał demo). Ja oczywiście polecam tą grę każdemu dodatkowo ta gra jest na przecenie na Steam. Gra zawiera także edycję kolekcjonerską. Grę oceniam na 9/10. Pozdrawiam Szymon.

Nightmares from the Deep 3 : Davy Jones hit, mit czy kit? 5.0 1
1 0
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Na 90% tego nie wiedziałeś !

Poradnik LeeCoper
2

CSGO (B2P) Kilka przydatnych rzeczy dla niższych jak i wyższych rang!

Tutorial OSKKKKAAAARRRRR
3

CSGO (B2P) Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Poradnik GN0M3K
4

Minecraft Jak zrobić własny serwer? Najważniejsze pluginy!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
5

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
6

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
7

Najciekawsze premiery gier do końca 2017 roku!

Recenzja toya_xd
8

Unturned Unturned czy to minecraft ?

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
9

Minecraft Ciekawostki, o których nie wiedziałeś o Minecraft! - [1#]

Poradnik GN0M3K
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski