Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
0 0 65 0
18.07.2017

Rocket League - powody, dal których warto zagrać (recenzja)

Zawsze fascynowały cię samochody? Lubisz piłkę nożną? Jeśli tak, to w Rocket League musisz zagrać. Nawet jeśli nie, to spróbuję Cię przekonać. Nie lubię piłki nożnej, ani nie fascynuję się samochodami. Mimo wszystko postanowiłem zakupić Rocket League. Namówił mnie kolega. Okazało się, że ta gra pochłonęła większość mojego czasu.
Czym właściwie jest Rocket League? Jest to śmieszne połączenie ścigałki z piłką nożna. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem! Jeśli macie znajomych, to polecam namówić ich do zakupu i wspólnej gry. Gra staje się wtedy dużo lepsza. Graczy nigdy nie zabraknie bo serwery PS4 i PC są połączone, co oznacza, że gracze na obu platformach graja wspólnie. Owa gra umożliwia nam zmienianie wyglądu naszego samochodu do woli! Od typu samochodu przez kolor i naklejki po anteny i koła.

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Samochodów jest kilka, bramki dwie i jedna piłka. Podstawy można opanować w kilka minut, lecz by wygrywać mecze trzeba się solidnie przyłożyć.
Idealna kontrola piłki, celne strzały i skuteczne obrony to to co odróżnia zaawansowanych graczy od miotających się po boisku świeżaków. Mecze trwają po pięć minut, co jest bardzo dobre dla osób, które cierpią na brak czasu, choć gra jest tak wciągająca, że rzadko poprzestaniesz na jednym meczu. W Rocket League mamy możliwość wykonywania wielu tricków. Jednym z nich jest latanie. Tak, te autka mogą latać, choć nie jest to łatwa do opanowania sztuka. Bo to właśnie strzał z powietrza jest znacznikiem, który mówi nam, że gracz jest rzeczywiście dobry. Czasami jeden zawodnik może zdecydować o losach całego spotkania. Kolejnym plusem jest oczywiście możliwość gry na padzie i klawiaturze.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Radość ze strzelenia bramki można porównać do epickiego obronienia strzału, co wymaga odpowiedniego sterowania i pozycjonowania. W Rocket League każdy pięciominutowy mecz jest pełen szalonych akcji i dzikich gonitw po boisku. Współpraca jest ważnym elementem tej gry, podawanie sprzymierzeńcom, dośrodkowywanie często zapewni bramkę. Rocket League posiada tryb rankingowy, w którym zdobywamy rangi. Jest ich całkiem sporo. Jak na grę, która daje mnóstwo frajdy, cena jest całkiem mała. Na mecze czeka się krótko, co potwierdza, że gra jest pełna od graczy. Jest niesamowicie grywalna i polecić ją mogę każdemu bez wyjątku. Sprawę zamyka fakt, że nawet na słabym komputerze grać będzie się przyjemnie. Jej wymagania systemowe nie są wymagające, więc każdy może cieszyć się tym produktem. Grze wystawiam ocenę 10/10 i życzę miłej zabawy! :)

Rocket League - powody, dal których warto zagrać (recenzja) 0.0 0
0 0
Art napisany przez Davey

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
2

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
3

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
4

DOTA 2 Recenzja gry: Dota 2

Recenzja Czdziek
5

Metin2 Metin2 - Jak zarabiać ?

Poradnik PoProstuFreo
6

Dlaczego warto być na bananki.pl?

Poradnik Boomboxpl
7

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
8

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour