Jak to działa
1 0 76 0
22.08.2017

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*

Spellforce 3 - czyli kolejna odsłona serii gier cyklu strategia + rozbudowany system RPG. Cała ta seria jest osadzona w klimatach fantasy. Tym razem nie będzie rekrutacji naszych żołnierzy i robotników w monumentach o których opisałem w wcześniejszych artykułach lecz będą oni rekrutować się w budynkach. W Spellforce 3 inaczej niż w swoich poprzedniczkach gdzie było mnóstwo wysp po których mogliśmy podróżować używając portalów lecz przez zwykłą podróż przez mapę co daje inne poczucie na kontekst środowiska i mapy po której się przemieszczamy.
Przejdźmy teraz do fabuły [ALERT SPOILER]
Fabuła oraz cała historia będzie osadzona w czasach przed pierwszą częścią gry jaką był Spellforce Zakon Świtu gdzie świat Eo został porozrywany na niewielkie wyspy.

Tym samym gracz ma szanse na sposobność śledzić wydarzenia, jakie doprowadziły do tragicznych skutkach rytuał konwokacji w którym ważną rolę odegrał Krąg- czyli znane nam lub nie znane stowarzyszenie trzynastu najwyższych magów kręgu. Lecz pewnie się zapytacie, z czym teraz będziemy walczyć? Ostrza? Nieeee a może nowy Mag Kręgu? Też nie. Chodzi tu o tajemniczą frakcję Arcane która sieję chaos i zniszczenie w czasach przez rozpadem Kręgu, rozpadu wysp i walk z runicznymi sługami run.
Wracając do toku głównego artykułu.
Jak zawsze będziemy mogli wydobywać materiały takie jak drewno, pozyskiwać mięso, kopać rudy. Więcej informacji jak na razie nie jest potwierdzona więc najlepiej poczekajmy do samej premiery, ponieważ wtedy będzie wiadomo dokładną ilość surowców. Tym razem aby powiększyć ilość surowców, będziemy musieli wybudować posterunki na mapie.

Posterunki będziemy mogli wybudować tylko w specjalnych miejscach na mapie co daje średnio kontent na grę, ponieważ w wcześniejszych częściach gry można było w dowolnym miejscu budować kwatery małe,średnie oraz duże. Z artykułów w internecie wyczytałem jeszcze że aby wydobyć surowiec będziemy musieli wcześniej przejąć odpowiednią strefę na mapie. Oczywiście w grze nie zabraknie bardzo długiej fabuły oraz masy misji pobocznych które będą nam umilać czas w grze. Podsumowując, jako miłośnik z serii Spellforce ale zarówno zwykły gracz komputerowy uważam że gra jak na pierwszy rzut oka wygląda świetnie. Grafika została bardzo mocno ulepszona i udoskonalona dzięki czemu lepiej wczujemy się w ,,baśniową krainę'' która ma nas wciągnąć na wiele godzin gry. Gra została bardzo wysoko oceniona, co daje pewność że będzie to strzał w dziesiątkę.
PS: a tak na marginesie niestety będą tylko 3 nacje: Ludzie, Elfy, Krasnoludy.
Dziękuje za uwagę i do zobaczenia w następnym artykule. :)

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry. 5.0 1
1 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper