Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
0 0 186 0
29.07.2017

Stronghold Kingdoms - lepsze od Twierdzy?

Stronghold Kingdoms jest to gra bardzo zbliżona do Twierdzy. Rozbudowywujemy tutaj swój zamek, wioskę, wojsko a także prowadzimy polityczne interesy. Gra jednak różni się od Twierdzy, jednak w nieznacznym stopniu. W oczy najbardziej rzuca się to, że Stronghold Kingdoms jest tylko grą online. Na początku wybieramy serwer, a potem swoje miejsce na mapie. Do wyboru jest mapa Europy. Wybieramy kraj, a następnie możemy wybrać daną gildię od graczy, w której może znaleźć się kilka wiosek. Najlepiej wybrać rozbudowaną gildię, ponieważ wtedy możemy liczyć na olbrzymią pomoc ze strony innych graczy. Każdy wójt gminy jest zobowiązany, aby pomagać początkującym graczom. Tak samo, my możemy wysłać nasze towary na sprzedaż do innych wiosek. Ze strony wójta gminy możemy uzyskać dotacje w postaci surowców.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Inną rzeczą której również nie było w Twierdzy jest budowanie osobno zamku oraz wioski. Budowanie wioski działa na tej samej zasadzie co budowanie w Twierdzy. Wszystko jest od siebie zależne. Żeby pracownicy nie opuszczali wioski trzeba najpierw wybudować sady, aby otrzymać jedzenie, a następnie można postawić budynki z których uzyskamy drewno, kamień, oraz rudę żelaza. Im nasi mieszkańcy będą bardziej szczęśliwi, tym więcej podatków mogą nam dawać. Dochodzą tutaj również dodatkowe budynki dekoracyjne oraz kapliczki. Zostało tutaj również dodane drzewko, w którym ulepszamy produkcję wyrobów, punkty honoru oraz innego typu rzeczy. Punkty otrzymujemy po osiągnięciu wyższego poziomu oraz za kupienie ich. Z każdym poziomem odblokowywujemy nowe możliwości w drzewku oraz nowe budynki do wybudowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
System walk w Stronghold Kingdoms zupełnie nie różni się od Twierdzy, oprócz tego że walczymy z innymi graczami albo stawiamy czoła legowisku wilków lub obozu rozbójników. Nie widzimy zamka ani oddziałów tak jak w Twierdzy, lecz możemy się wszystkiego dowiedzieć wysyłając zwiadowców. Nasze oddziały rekrutujemy wtedy, kiedy jest wolna liczba nie pracujących chłopów. Możemy ich uzbroić w nasze bronie lub też kupić ich gotowych w zakładce ,,armia''. Żołnierze dotrą do celu w określonym czasie. Im dłuższą mają drogę do przebycia, tym dłuższy czas ich podróży. Oddziały atakują zamek przeciwnika. Niszczą jego wojska, mury zamku, oraz grabią wioskę z części dóbr, które potem trafiają do nas. Zamek należy stale fortyfikować, aby był nie do zdobycia przez wroga. Drewniane ogrodzenia należy zastępować skalnymi murami.
Stronghold Kingdoms - lepsze od Twierdzy? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Bananek2014

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Warto grać w Roblox'a?

Recenzja Kubsoon243
2

Jak dojść od 20 zł do GTA 5?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
3

Jak zarabiać na pisaniu?

Poradnik Natalia280
4

Don't starve jak dożyć i przeżyć zimę i parę ciekawostek

Tutorial Hubert2017
5

BATTLEFIELD 1 VS CALL OF DUTY WW 2

Poradnik MLYNARZ FPS
6

CSGO (B2P) Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Poradnik Mikros06
7

Top 5 gier RPG wszech czasów

Recenzja Doxor
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
9

Karty w Clash Royale - Arrows

Poradnik TheMaślak
10

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor