Jak to działa
0 0 190 0
21.08.2017

Zula Europe - recenzja

Zula to strzelanka pierwszoosobowa free-to-play dostępna online na platformie steam lub przez indywidualny luncher z strony producenta gry. Gra o której już większość słyszała przypomina budową naszą ulubioną, wybitną, potrafiąca wciągnąć nas na wiele godziny wspaniałej gry, jeżeli nie trafimy na dalszych sąsiadów z wschodu. Doceniona przez miliony ludzi gra- Counter Strike Global Offensive. Lecz wróćmy do wątku głównego recenzji. W Zuli możemy odkrywać unikalne miejsca takie jak Istambuł, Irak północny i inne miejsca na bliskim wchodzie. Aktualnie w grze jest dostępne 10 map. Przejdźmy teraz do wyboru frakcji w grze:
-grupa straży obywatelskiej,
-gladyo paramilitarna grupa.
W grze Zuli znajdziemy wiele trybów gry, które zaciekawią najbardziej wymyślnych graczy, którzy lubią gry typu FPS..

Tryby gry:
-Team Deathmatch czyli zwykły mecz. W zależności od mapy jest ilość graczy w grze. Za każde zabójstwo nasza drużyna otrzymuje punkty dzięki którym przybliża się do zwycięstwa.
-Capture the Flag czyli mówiąc prostym językiem- przejmij flagę i odnieś ją do bazy ( respawn sojuszników)
-Poszukiwany czyli jedna osoba już szukana przez inne- posiada więcej HP ( życia ), lepszą broń oraz kamizelkę a reszta graczy musi dokonać na nim zabójstwa. Jeżeli poszukiwany gracz zostanie zabity, osoba która tego dokonała zajmuje jego miejsce.
Gra posiada jeszcze wiele trybów gry które są stopniowo dodawane lecz nie będę się rozpisywał ponieważ braknie ilości znaków ;)
W grze Zula inaczej niż w grze CS GO musimy zdobyć broń. Pewnie się zapytać jak tego dokonać. Już wam tłumacze. Jest to proste a polega to na zdobywaniu coraz to większego poziomu.

Przykładowo jeżeli osiągniemy 12 poziom otrzymamy broń na 3 dni która posiada więcej obrażeń, szybkość strzałów itp. niż nasza standardowa broń M4A1, którą posiada każda osoba bez limitu czasowego. W grze znajdziemy oczywiście uwielbiane przez graczy skiny które możemy kupić za pieniądze lub za Zula monety ( ikona złotej monety) na określony czas lub na zawsze. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie jako ozdobnik bryloczkó, które możemy doczepić do każdej broni jaką posiadamy w ekwipunku. Oczywiście nie zapomniano dodać pakietów kart srebrnych, złotych itp w których możemy właśnie te przedmioty zdobyć. Przykładowym przedmiotem jest nóż który każdy nowy gracz otrzymuje na początek gry jako zachętę do gry (na określony czas). Podsumowując grę a jest o czym mówić uważam że Zula jest fajną produkcją która na pewno dużo ludzi polubi ponieważ łączy ona elementy zaczerpnięte z gry CS GO oraz typowej strzelanki jednoosobowej typu Call of Duty. Oceniam grę na 7/10. Pozdrawiam i dzięki że przeczytałeś :)

Zula Europe - recenzja 0.0 0
0 0
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Tylko klocki czy wielka produkcja - MINECRAFT wymyślony przez MOJANG, a teraz prowadzony przez MICROSOFT

Recenzja Seb0L03
2

League of Legends Jak grać żeby zostać w brązie?

Poradnik xrey69
3

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
4

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
5

Jak szybko zdobywać bananki

Poradnik LubiePlacki :)
6

Roblox Gdy dochodzisz do momentu, że jest Ci wszystko jedno.

Recenzja KlejnotNilu
7

MovieStarPlanet Moje wspomnienia z gry

Recenzja Weronikamis
8

Warface Warface co to za gra ?

Poradnik RySTiaN
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper