Jak to działa
1.1 7 81 0
30.09.2018

10 filmów zrobionych na podstawie gier

Jak pewnie każdy wie, wielu reżyserów zachęca zrobienie z gry film. Jedne są leprze inne gorsze, ale wszystkie łączy to, że są. Pokaże wam 10 filmów zrobionych na podstawie gier.
1) Street Fighther - Jest to bardzo stara gra, ale wielu graczy, ją kochało i uwielbiało. Film powstał w 1994 roku. Film dobrze się przyjął, lecz nie zyskał zbyt dużego rozgłosu.
2) Hitman - Cóż ogólnie gra była fajna i dobra, lecz nie można było tego powiedzieć przy filmie. Ludzie nie byli zbyt zachwyceni i właśnie tylko 15% ludzi potwierdziło jego świeżość.
3)Mortal kombat - Film powstał w 1995 roku i zarobił, aż 122 miliony dolarów. Ten film może nie grzeszył dobrymi efektami specjalnymi i nie był zbyt dobrym filmem, ale każdy kto grał w grę to polała się łza.
4) Resident Evil - Ta gra jak i film, który powstał w 2017 roku, miało duży rozgłos i było dobrze przyjęte jak i przez graczy i jak przez innych ludzi.
5) Assassin's Creed - Ja jako fan tej serii, widziałem film. Gra jest świetna jednak film już nie był zbyt dobry i nie wpisał się w moje serce, lecz jako kolejna porażka ludzi, którzy go stworzyli.
6) Tomb Rider - Przygody Lary Croft miały, aż trzy części filmowe. i co zadziwiające wszystkie trzy trafiły na pierwszą jedenastkę najlepszych ekranizacji gier roku. Film jak i gra były świetne i prawdopodobnie możemy się spodziewać kolejnej części przez nie dawno wydany Shadow of tomb rider. Jednak najbardziej ludziom spodobała się pierwsza część w roli Angeliny Joli.
7) Prince of Persia - Film zyskał dużą popularność i zarobił, aż 336 milionów dolarów w roku 2011. Film jest adaptacją pierwszej części serii, a mianowicie ,,Price of Persia: Piaski czasu". Jednak jeśli chodzi o grę to jest dobra i myślę, że twórcą dobrze wyszedł ten film.
8) Rampage - Powstał w 1986 roku na automatach w salonach gier, a w 2006 wyszedł na PS2. Film powstał w maju tego roku i był bardzo dobry, ze względu na efekty specjalne i aktor Dwayne Johnson w roli głównej robią swoje.
9) Warcraft - Cóż przez wielu graczy, którzy maniaczyli w tą grę, postanowiono zrobić w końcu film na jego podstawie. Film powstał w 2006 i zarobił, aż 433 miliony dolarów, jedak nie miał zbyt dobrego odbioru, bo zaledwie ćwierć opinii ludzi to oceny pozytywne.
10) Silent Hill - Film powstał w roku 2006. Film zaimponował nie tylko graczom, ale wszystkim, którzy uwielbiali horrory. A stało się to dzięki klimatowi, oprawie dźwiękowej i nie wielkim szczegółom, które miały tam miejsce.
I to tyle, mi osobiście najbardziej podobał się Tomb Raider, a wam?
Dziękuje i pozdrawiam.
1.1 (głosów: 7)
Art napisany przez Mikros06

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

10 Gier na słabszy komputer 2018

Video ChceBanana
2

Roblox Roblox Lumber Tycoon 2 Jak zdobyć czerwone drewno (Lava Wood)

Poradnik LOGIN
3

MovieStarPlanet MSP MSP - Najskuteczniejsze sposoby na fame!

Poradnik bananamother
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Rail Nation Najlepsze lokomotywy

Poradnik buzryk
6

Brawlhalla, gra inspirowana Super Smash Bros

Recenzja Dawid035
7

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
8

CSGO (B2P) JAK STAWAĆ SIĘ LEPSZYM W CS:GO?

Poradnik Mesashii
9

CSGO (B2P) Jak wyjść z silvera i golda?

Poradnik SPEEDDs
10

Roblox Bardzo ciekawa gra w ROBLOX

Recenzja Zi0ło
Discord