Jak to działa
Przejdź do gry Aion
Aion
5.0 5 2229 0
25.08.2017

Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Zapewne czytasz ten poradnik, gdyż jesteś nowym graczem tej gry. Przedstawię Tobie jak szybko osiągnąć wysoki level w tej grze. Zapraszam do czytania.

Zacznijmy od tego, że w grze mamy różne kolory zadań. Najważniejsze jednak są zadania oznaczone znaczkiem koloru żółtego, czyli tak zwane Kampanie. Powodują one największy przyrost punktów doświadczenia ze wszystkich zadań w grze. Ponadto są to zadania, że tak powiem główne. W przypadku, gdy nie mamy aktualnie do zrobienia żadnych kampanii polecam wykonywać misje, czyli zadania oznaczone niebieskim kolorem. W grze możemy także spotkać zadania oznaczone jasnym niebieskim znaczkiem, jednakże nie są one zbyt opłacalne. Dają one mały przyrost punktów doświadczenia. Inna sprawa jest na wysokich poziomach, jeśli chodzi o niebieskie jasne zadania, ale o tym nie w tym poradniku.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ponadto oprócz tego warto jest chodzić na instancje. Tam zazwyczaj przed wejściem na nie możemy odebrać zadania ciemnego niebieskiego koloru. Czasami jednak zadania są do odbioru dopiero po wejściu na instancję. Pierwszą instancję możemy wykonać dopiero na szesnastym poziomie, jednakże do tego czasu polecam zajmować się tym, o czym wspomniałem na samym początku artykułu. Warto dodać, że pierwsza instancja jest jednoosobowa. Większość instancji, z którymi będziemy mogli się napotkać jest jednak sześcioosobowa. Na wyższych poziomach instancje będą głównym źródłem doświadczenia. Mam tutaj na myśli w szczególności poziomy od bodajże trzydziestego piątego. Im wyższy poziom, tym więcej instancji możemy napotkać. Dodam jeszcze, że na niektóre instancje mamy ograniczoną ilość wejść, czyli niektóre możemy wykonać przykładowo tylko pięć razy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ponadto większość ciemno niebieskich zadań polega na zabijaniu mobów, a z nich możemy uzyskać butelki dodające poziom doświadczenia zaraz po ich użyciu. Jednak najopłacalniejszym źródłem doświadczenia są właśnie instancje oraz kampanie, o których wspomniałem na samym początku artykułu. Pamiętaj jednak, aby jasno niebieskie zadania wykonywać w ostateczności. Co innego na wysokich poziomach. Mam teraz na myśli od 60 poziomu w górę.

To już na tyle z tego artykułu. Mam zamiar pisać więcej poradników na temat tej gry, ale mniejsza z tym. Dziękuję Tobie bardzo serdecznie za przeczytanie tego artykułu. Miło by mi było, gdybyś ocenił ten materiał, chcę wiedzieć co robię źle, a co dobrze pisząc je. Ja Tobie jeszcze raz dziękuję za przeczytanie. Widzimy się w kolejnych artykułach. Życzę Tobie miłego dnia!
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
2

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
4

Wolni farmerzy Recenzja gry Wolni Farmerzy

Recenzja Stasek123
5

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
6

SOMA: Głębokie zanurzenie w naukowej grozie

Poradnik Zekariya
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
9

CSGO Prime (B2P) Przydatne mapy do CS:GO

Poradnik Typowypolak nr 1
10

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
Chat