Jak to działa

Alto’s Odyssey

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Alto’s Odyssey

Lubisz gry przygodowe, które nieźle… wyciszają umysł? Warto więc będzie włączyć Alto’s Odyssey! To doskonała zabawa dla wielbicieli pięknie oprawionych rozgrywek – zarówno graficznie, jak i muzycznie. Niesamowity klimat majestatycznych krain, które możesz samodzielnie eksplorować, czeka właśnie na Ciebie!

W Alto’s Odyssey możesz z własnego mieszkania wyruszyć w niekończącą się podróż, aby odkryć tajemnicze miejsca rodem… nie z tej Ziemi. Będziesz mógł sprawnie szybować nad smaganymi wiatrem wydmami, a także przemierzać porywające kaniony i odkrywać ukryte świątynie w fantastycznych miejscach. Możesz zobaczyć to wszystko, otoczony niesamowitą muzyką i nadal pozostając we… własnym łóżku! W grze zwiedzać ten magiczny świat na wiele różnych sposobów – od lotów balonami na ogrzane powietrze, jazdy na wysokich skalnych ścianach, aż po wspinaczkę na… winorośl. W Alto’s Odyssey istnieje również system tricków działających za tylko… jednym dotknięciem. Dzięki temu możesz łączyć w rozgrywce różnego typu kombinacje i zrealizować aż 180 celów, które są w Alto’s Odyssey do osiągnięcia. Chcesz na chwilę móc oderwać się od rzeczywistości i uciec do zupełnie odległej krainy? Koniecznie włącz Alto’s Odyssey i zobacz, jakie to proste!

Gra pozwala na wycieszenie się po długim pobycie w pracy czy też po trudnym dniu w szkole. Wystarczy włączyć grę, założyć słuchawki i przemierzać krainy, jakie czasem nawet się… nie śnią. Koniecznie odpal Alto’s Odyssey już dziś na bananki.pl i… oddaj się marzeniom!

pełny opis gry
Screeny
Alto’s Odyssey screenshot1 Alto’s Odyssey screenshot2 Alto’s Odyssey screenshot3 Alto’s Odyssey screenshot4 Alto’s Odyssey screenshot5 Alto’s Odyssey screenshot6 Alto’s Odyssey screenshot7 Alto’s Odyssey screenshot8 Alto’s Odyssey screenshot9 Alto’s Odyssey screenshot10
Video

Alto’s Odyssey wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat