Jak to działa
Przejdź do gry Animal Jam
Animal Jam
5.0 1 1315 0
21.10.2018

Animal Jam-PIERWSZE WRAŻENIA

Animal Jam to kolejny wirtualny świat, w którym możemy wykonywać questy, grać w mini-gierki, czatować z przyjaciółmi oraz robić masę innych rzeczy. Gra, o której mowa, nie posiada polskiej wersji językowej. Oprócz języka angielskiego strona obsługuje również język: niemiecki, hiszpański, francuski i portugalski. Jeśli miałabym porównać Animal Jam do jakiejś polskiej gry, na pewno byłoby to Panfu. Obie produkcje są kierowane do młodszych użytkowników i są nastawione na zabawę połączoną z edukacją. Rejestracja nie jest skomplikowana i nie potrzebujemy do niej e-maila. Przed rozpoczęciem gry wybieramy postać, którą chcemy kierować. Do wyboru mamy dziewięć zwierzątek: wilk, nosorożec, królik, tygrys, foka, koala, panda, pingwin i małpa. W trakcie gry możemy dokupić nowe avatary, które nie są dostępne przy tworzeniu konta. Następnie losowo przydzielany jest nam pseudonim składający się z trzech różnych wyrazów. Możemy go zmienić. Oprócz nazwy składającej się z gotowych słów, pod koniec rejestracji wybieramy sobie nick i w końcu przechodzimy do gry!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra na samym początku może wydawać się lekko chaotyczna. Po rejestracji zostajemy przywitani przez krótki samouczek, który uczy najbardziej podstawowych funkcji. Po tym jesteśmy zdani na samych siebie. Animal Jam jest jednak na tyle nieskomplikowany, że zauważenie co do czego służy jest niesamowicie proste. Najważniejsze funkcje znajdują się w lewym górnym rogu ekranu. Mamy tam: e-maile, znajomych, informacje o zakupie członkostwa, nowości, księgę podróży, imprezy, gry i ilość naszych monet. Zajmiemy się teraz księgą podróży, której ukończenie jest jednym z celów gry. Choć ciężko jest tak naprawdę nazwać to celem, ponieważ w Animal Jam teoretycznie możemy po prostu biegać po mapkach i czatować, myślę, że większość użytkowników w jakimś stopniu zajmuje się uzupełnianiem tego dziennika. Na czym to polega? Księga podróży jest atlasem różnych zwierząt,roślin i przedmiotów które napotykamy w trakcie zwiedzania różnych lokacji. Na początku gry nasz dziennik jest pusty. Uzupełniamy go klikając na dane zwierzę, roślinę albo przedmiot. Za ukończenie jednej strony księgi podróży dostaje się nagrodę. Wyjątkiem jest strona pierwsza, za którą dostać można aż trzy prezenty. Kolejną funkcją z paska wartą omówienia są mini-gry. Spacerując po lokacjach znajdziemy masę różnych gier single-player. Mini-gry z paska są multi-player. Aby zagrać z innym użytkownikiem wystarczy być w tym samym miejscu co ta osoba, wybrać grę klikając na ikonkę w górnym pasku i czekać aż oponent się dołączy. Jeśli nie umówiliście się z kimś na grę, a chcecie się z kimś zmierzyć, pójdźcie do miejsca gdzie jest dużo osób i użyjcie tej opcji. Zawsze ktoś po paru sekundach podejmuje się wyzwania. Ostatni ważny element Animal Jam, który jest wart omówienia to przygody. Są to najprościej ujmując dungeony. Polegają one na wykonaniu paru zadań w danej lokacji. Przygody przechodzi się w grupach. Jedynie pierwsze pokazowe wyzwanie wykonuje się samemu. Podstawowe dungeony można znaleźć klikając na ikonkę imprez, a następnie przechodząc do lokalizacji ‘Adventure Base Camp’.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czym byłaby gra bez dużej ilości graczy? Hm, zapewne jakimś single-playerem, ale to nie ten rodzaj produkcji bierzemy teraz pod uwagę! Animal Jam posiada masę różnych lokacji. Niektóre są dostępne dla wszystkich, niektóre wymagają od nas spełnienia odpowiednich warunków. Mimo ogromnej ilość miejsc, wszędzie, ale to naprawdę wszędzie jest masa graczy. Znajdując się na podstawowych lokalizacjach, jest się zasypywanym przez ogrom użytkowników i ich wiadomości, które najczęściej w takich miejscach dotyczą różnych wymian. Co do samego zachowania użytkowników -eksplorując ten świat przez parę godzin nie udało mi się zauważyć żadnych ostrych wymian zdań, czy też innych przesadnych rzeczy. Oczywiście nie uważam, że nie ma tam toksycznych graczy czy też trolli, po prostu nie ma ich tak dużo jak na polskich stronach tego typu. Podsumowując, Animal Jam jest sympatyczną gierką dla osób lubujących się w prostych i przyjemnych produkcjach, w których możemy porobić coś ze znajomymi. Jednak przede wszystkim, gra jest idealną pozycją dla osób młodszych, które chciałby bardziej zaprzyjaźnić się z językiem angielskim i po prostu dobrze się bawić.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez cer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Gry na które czekam !

Recenzja Osa1020
3

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+ Prologeu

Recenzja xMiraSx
4

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
5

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
6

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
7

League of Legends Heimerdinger Postać niedoceniana ?

Poradnik $Many$
8

CSGO Prime (B2P) Czy warto grać w CS:GO?

Tutorial Kurczaczek
9

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
Chat