Jak to działa

Another Eden

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Another Eden

Jeżeli chciałbyś zanurzyć się w świecie fantasy, koniecznie odpal rozgrywkę Another Eden! Wyrusz w niekończącą się przygodę gry typu RPG, która pozwoli Ci stać się niepokonanym… bohaterem!

Walki w grze Another Eden odbywają się w systemie turowym. Możesz więc dzięki swojemu bohaterowi przeprowadzać w rozgrywce ataki różnych kombinacji na swoich wrogów, a także wybrać poszczególny cel dla swojej postaci – czego dokonać możesz tuż przed rozpoczęciem każdej tury. Warto mieć na uwadze zmieniające się stale statystyki prędkości i system automatycznej walki. Dzięki takiej formie rozgrywki, jaka wprowadzona została bowiem do świata gry Another Eden, możesz poczuć się jak bohater prawdziwej gry… wideo! Warto pamiętać też o tym, że Twój bohater będzie postacią aktywną – zatem, będzie generować zarówno PŻ, jak i PM. Możesz również w dowolnym momencie zmienić swoją postać, aby zagrać kimś zupełnie… innym. Another Eden to zupełnie nowe możliwości w świecie gier typu RPG. Jeżeli chcesz poczuć dreszczyk przyjemnej adrenaliny, związany z walką Twoim ulubionym bohaterem, koniecznie odpal Another Eden! To wciągająca gra, która zapewni Ci wiele miłych chwil i wypełni wolny czas.

Przemierzaj odległe krainy wraz ze swoim bohaterem i postaraj się zniszczyć całe Zło, zagrażające Twojej planecie! Nudzisz się w drodze do pracy lub szkoły? A może nie masz co robić w szare, zimowe popołudnie? Nic prostszego! Włącz Another Eden już dziś na bananki.pl i wejdź do świata niesamowitej, turowej rozgrywki fantasy!

pełny opis gry
Screeny
Another Eden screenshot1 Another Eden screenshot2 Another Eden screenshot3 Another Eden screenshot4 Another Eden screenshot5 Another Eden screenshot6 Another Eden screenshot7 Another Eden screenshot8 Another Eden screenshot9 Another Eden screenshot10
Video

Another Eden wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat