Jak to działa

ArcheAge

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis ArcheAge

ArcheAge to gra MMORPG opracowana przez koreańskiego programistę Jake'a Song i jego firmę deweloperską, XL Games. Gra została wydana w 2013 roku, ale w Europie i Ameryce Północnej w 2014 roku. ArcheAge to MMORPG, który jest hybrydą stylu otwartej zawartości gry „sandbox” i bardziej ustrukturyzowanej gry.
Osadzona w realiach fantasy gra świecie pełnym magii i wspaniałych krain, w którym przed wiekami wspólnie rządziło osiem ras, które podzieliły się na dwie potężne frakcje. Rozgrywka charakteryzuje się silnym nastawieniem na walki między graczami PVP. Każdy gracz po osiągnięciu poziomu 30 będzie podróżował po krainach gdzie może zaatakować każdego gracza luz samemu zostać napadniętym. System rozwoju postaci jest nieco inny niż w pozostałych grach. Gracz ma możliwość samemu tworzenia swojej postaci poprzez wybranie 3 ścieżek rozwoju z dziesięciu szkół umiejętności. Wybór nie jest ostateczny i zawsze możemy zmienić szkoły to musimy pamiętać że będziemy musieli je rozwijać od początku.

pełny opis gry
Screeny
ArcheAge screenshot1 ArcheAge screenshot2 ArcheAge screenshot3 ArcheAge screenshot4 ArcheAge screenshot5 ArcheAge screenshot6 ArcheAge screenshot7 ArcheAge screenshot8 ArcheAge screenshot9 ArcheAge screenshot10
Video

ArcheAge wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 2 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 30 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat