Jak to działa

ARMA III (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis ARMA III (B2P)

Ogromny sandbox militarny z autentycznymi i zróżnicowanymi terenami, a także z mnóstwem bojowego asortymentu, który posłuży Ci w wojskowej demolce – tak można podsumować Arma III. Do Twojej dyspozycji oddane zostaną dwie wielkie mapy, Altis i Stratis, które swoimi krajobrazami przypominają tereny śródziemnomorskie. To właśnie na nich rozegrasz epickie wręcz bitwy zarówno w pojedynkę, jak i we współpracy z innymi graczami w trybie multiplayer.

Oprócz tego, że Arma III oferuje graczom rozgrywkę solo a także tryb online, warto pochylić się nad tym, co ma w swoim arsenale dla fanów wojskowej demolki. Przede wszystkim, otrzymasz dostęp do ponad 20 różnych pojazdów, począwszy od wozów terenowych, poprzez czołgi, a kończąc na helikopterach, dzięki którym stworzysz armię, przed którą Twoi wrogowie będą uciekać w popłochu. Temu militarnemu sandboxowi towarzyszy również nowy model fizyki, tzw. PhyxX, stanowiący najbardziej innowacyjny silnik obecny do tej pory w seriach Arma. Jakby tego było mało, w Arma III dostępne są również elementy podwodnego środowiska militarnego, takie jak np. łodzie podwodne SDV wyposażone w peryskopy i szczegółowe ekrany monitorowania.

Militarna rozwałka nie może się obyć bez szerokiego arsenału broni, a i tutaj Arma III ma się czym pochwalić. Gracze mogą przebierać w różnorakich klasach broni, począwszy od balistycznych, poprzez te bliskiego kontaktu, a skończywszy na karabinach snajperskich. Każda broń ma również dedykowany zestaw ulepszeń, który wpływa na efektywność korzystania z nich.

Dla bardziej wymagających graczy, Arma III przygotowała kreator scenariuszy, w którym sam zaplanujesz pola bitwy i być może stworzysz wyjątkową społeczność.

pełny opis gry
Screeny
ARMA III (B2P) screenshot1 ARMA III (B2P) screenshot2 ARMA III (B2P) screenshot3 ARMA III (B2P) screenshot4 ARMA III (B2P) screenshot5 ARMA III (B2P) screenshot6 ARMA III (B2P) screenshot7 ARMA III (B2P) screenshot8 ARMA III (B2P) screenshot9
Video

ARMA III (B2P) wymagania

 • Windows 7 / 8 / 10 (64bit)
 • Intel Core i5-4460 lub AMD FX 4300
 • 6 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 Series z 2 GB
 • 25 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat