Jak to działa

Astellia

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Astellia

Jesteś fanem gier typu MMORPG? A więc, koniecznie powinieneś sprawdzić fascynującą rozgrywkę, Astellia. W grze będziesz miał okazję wrócić do dawnego stylu gier MMO, wcielając się w postać wojownika o magicznych mocach. Jesteś ciekawy, czy uda Ci się obronić swoich sojusznków?

Astellia pozwala na utworzenie swojego bohatera od podstaw, czyli wybrania klasy postaci. Będziesz mógł zdecydować pomiędzy Warriorem (wojownikiem z mieczem i tarczą, który walczy i broni swoich ludzi), Assassinem (wojownikiem będącym sprawnym i szybkim zabójcą, który posługuje się dwoma rodzajami broni), Magem (specjalistą od magii), Scholarem (uzdrowicielem) i Acherem (łucznikiem oraz ekspertem od zakładania pułapek). Wybieraj mądrze, gdyż każdą postać można dopasować do ulubionego stylu gry. W trakcie rozgrywki, będziesz mógł zdobywać nowe przedmioty, rozwijać wybraną przez siebie postać, a także przemierzać przepiękne lokacje w perspektywie TPP. Twoim zadaniem będzie wykonywanie licznych misji, zabijanie wrogów, a także walki PvP i PvE (na arenie). W grze będziesz mieć też możliwość wzywania magicznych stworzeń, tak zwanych Astelle. Dzielą się one na Saviours (silne i przybywające po chwili) i Servant (słabsze, jednak obecne cały czas przy postaci).

Pokonuj hordy wrogów, rozwiązuj trudne zadania, zbieraj łup i wzmacniaj swoją postać. Chcesz stać się najbardziej szanowanym wojownikiem w całym świecie Astellia? Już dziś odpal więc grę na bananki.pl i ciesz się niesamowitą zabawą, którą zapewnia rozgrywka.

pełny opis gry
Screeny
Astellia screenshot1 Astellia screenshot2 Astellia screenshot3 Astellia screenshot4 Astellia screenshot5 Astellia screenshot6 Astellia screenshot7 Astellia screenshot8 Astellia screenshot9 Astellia screenshot10
Video

Astellia wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit)
 • Intel i3 Series, AMD Phenom Series
 • 4 GB
 • [Desktop] NVIDIA : GTS450, GTX650/AMD : HD 6770
 • 60 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat