Jak to działa

Atlas Reactor (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Atlas Reactor (B2P)

Atlas Reactor to gra strategiczna oparta o rozgrywkę turową i dostępna na komputery PC. Wkraczając do świata Atlas Reactor staniesz na czele małych oddziałów najemników, weźmiesz udział w dynamicznej rozgrywce i nauczysz się myśleć, jak rasowy strateg.

W tej turowej strategii za udział w grze nie zapłacisz ani grosza, ponieważ pecetowy tytuł został stworzony na zasadzie mikropłatności, to znaczy, że płatne zmiany przynoszą jedynie korzyści kosmetyczne.

Główna linia fabularna Atlas Reactor skupia się wokół walki o dominację nad futurystyczną metropolią. Tę walkę toczą ze sobą bogate fundusze inwestycyjne, które wycierają sobie ręce wyspecjalizowanymi najemnikami, sami działając w białych rękawiczkach. To właśnie taką drużyną najemników będziesz dowodził wraz z pozostałymi graczami.

Ta wciągająca strategia turowa skupia się na rozgrywkach w trybie wieloosobowym i nie posiada szablonowego scenariusza. To oznacza z kolei, że znajdziesz tu wiele okazji, aby wzbogacić swoją wiedzę o świecie, w którym stawiasz swoje pierwsze kroki.

To, co wyróżnia Atlas Reactor na tle innych gier strategicznych opartych na systemie turowym, to doskonałe rozwiązania, których zastosowanie pozwala pozbyć się nużącego czekania na ruch wroga. W Atlas Reactor doświadczysz półminutowych tur, podczas których obie strony konfliktu w sposób tajny wydają rozkazy. Dzięki takiemu posunięciu, sama reakcja na ruchy przeciwnika może okazać się niewystarczająca - w tej grze musisz nauczyć się przewidywać jego posunięcia, jeśli chcesz wrócić z potyczki z tarczą.

Twórcy gry zadbali o to, żeby podczas rozgrywki cały czas coś się działo, dlatego na mapie systematycznie pojawiają się nowe przedmioty i cenne bonusy, które warto przejąć. Pamiętaj jednak, że każda próba przejęcia wiąże się z podjęciem ryzyka, ponieważ strona przeciwna nigdy nie śpi i może przewidzieć Twoje plany. Dodatkowo zabawę wzbogaca system pola widzenia, poprzez który gracz widzi wyłącznie przeciwników aktualnie pozostających w zasięgu wzroku jego zespołu najemników.

Jeśli raz na jakiś czas masz ochotę odpocząć od rywalizacji z pozostałymi graczami, na pewno chętnie skorzystasz z funkcji walki z botami, które sterowane są przez sztuczną inteligencję. Przy okazji podszlifujesz swoje umiejętności przed bitwami w trybie wieloosobowym.

pełny opis gry
Screeny
Atlas Reactor (B2P) screenshot1 Atlas Reactor (B2P) screenshot2 Atlas Reactor (B2P) screenshot3 Atlas Reactor (B2P) screenshot4 Atlas Reactor (B2P) screenshot5 Atlas Reactor (B2P) screenshot6 Atlas Reactor (B2P) screenshot7 Atlas Reactor (B2P) screenshot8 Atlas Reactor (B2P) screenshot9 Atlas Reactor (B2P) screenshot10
Video

Atlas Reactor (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Quad Core. Intel(R) Core(TM) i5-2520M CPU ~2.5GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce 8600GT / AMD Radeon 4550
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat