Jak to działa

Aura Kingdom

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Aura Kingdom

Gotów na kolejny cieszący oczy tytuł spod znaku Anime MMORPG? Pozwól, że przedstawimy Ci Aura Kingdom, w którym moc Gai jest wszechobecna.

W czasach kryzysu, Gaja obdarza swoim błogosławieństwem szczególnie uzdolnione jednostki. Ci ludzie stają się później Orędownikami, których losy kształtują ostateczne losy świata. Gdy w Orędowniku budzi się moc, duch Aura Kingdom nasyca go sobą.To właśnie Ty jesteś jednym z Orędowników.

To, co charakteryzuje Aura Kingdom to przepiękna oprawa graficzna świata, w którym zawierasz pakty z potężnymi duchami zwanymi Eidolonami. Kiedy już raz postawisz stopę w tym zniewalającym i barwnym uniwersum, zapragniesz odkrywać jego kolejne aspekty.

Ta orientalna gra MMORPG skupia się głównie na dynamicznej akcji, w której dominującym aspektem jest zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia. To właśnie ono pomoże Ci rozwijać się w świecie Aura Kingdom i doskonalić swoje umiejętności dla jednej z dwunastu dostępnych klas Orędowników Gai. Obroń świat razem z Eidolonami i wykonuj niebezpieczne misje, aby na końcu poskromić mrocznego rycerza Reindharda i jego armię demonicznych popleczników.

Wejdź w rolę potężnego obrońcy, niszcz przeciwników jako pustoszyciel lub baw się w pana życia i śmierci zostając nekromantą. Którąkolwiek z dwunastu dostępnych klas wybierzesz, po osiągnięciu 40 poziomu czekają na Ciebie usprawnienia dla Twojej profesji. Oprócz tego, to azjatyckie MMO oferuje rozbudowany system zarządzania zwierzakami, które wspomogą Cię w walce lub użyczą grzbietu, kiedy będziesz potrzebować wierzchowca.

Świat Azurii to również miejsca pełne tajemnic, w których czekać będą na Ciebie tajemnicze zadania, kuszące swoimi cennymi nagrodami. Co więcej, pojawiają się one na mapie nieregularnie, w odróżnieniu od tradycyjnych misji.

Zostań Orędownikiem Gai i przywróć pokój w mistycznej Azurii!

pełny opis gry
Screeny
Aura Kingdom screenshot1 Aura Kingdom screenshot2 Aura Kingdom screenshot3 Aura Kingdom screenshot4 Aura Kingdom screenshot5 Aura Kingdom screenshot6 Aura Kingdom screenshot7 Aura Kingdom screenshot8 Aura Kingdom screenshot9 Aura Kingdom screenshot10
Video

Aura Kingdom wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core2 Duo 2.66 GHz or equivalent; AMD Athlon 64 X2 6000
 • 4 GB
 • nVidia GeForce 9500 or equivalent; ATI Radeon HD2600
 • 6 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat