Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
0.0 0 372 0
09.12.2017

Rady dla początkujących zwiadowców

Witam! W tym poradniku postanowiłem przedstawić kilka ogólnych porad dla klasy snajpera w Battlefield 4. Gra, choć wydana w 2013 roku, ciągle cieszy się sporą popularnością wśród wielbicieli militarnych fps-ów. Strzelanka zachwyca nawet dzisiaj , piękną grafiką, poziomem destrukcji otoczenia oraz ilością wyposażenia i pojazdów. Dlatego chciałbym zachęcić nowych graczy do tej produkcji dzieląc się paroma radami na dobry początek. Mam nadzieję że dzięki temu społeczność powiększy się o towarzyszy broni wykorzystujących w pełni możliwości klasy zwiadowcy. Klasa snajpera na pewno nie należy do najłatwiejszych dla początkujących. Rozgrywka tą specjalizacją wymaga nieco więcej cierpliwości niż w przypadku innych klas. Każdy nasz ruch powinien być dokładnie przemyślany. Ale spokojnie! Nauka gry tą klasą może potrwać nieco dłużej, ale przyjemność z gry wynagrodzi nam to wraz z nawiązką.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ogólnie rzecz biorąc klasa zwiadowcy to jednostka unikająca walki na krótki dystans. Może się wydawać, że rozgrywka ogranicza się tylko do usadowieniu się na końcu mapy i czekaniu, aż przeciwnik wejdzie pod celownik. Nic bardziej mylnego! Powinniśmy być mobilni i często zmieniać pozycje, bo siedząc w miejscu prędzej czy później zostaniemy wykryci i oznaczeni na mapie przez wroga.
Optymalną odległością dla mobilnego snajpera jest przestrzeń 100 – 300 m. Na tym dystansie możemy wykorzystać przewagę snajperki a jednocześnie opad kuli nie jest, aż tak mocno odczuwalny.
Dobre rozeznanie w terenie to podstawa. W trybie podboju rozgrywającego się na dużych połaciach terenu walka często toczy się w obrębie punktów przejmowania flag. Przemieszczając się miedzy tymi punktami starajmy się unikać głównych dróg. Gracze często przemieszczają się w taki sposób by jak najszybciej dostać się do kolejnej flagi. Wykorzystajmy to i okrążajmy wrogów, pamiętając o zachowaniu dystansu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Rola snajpera to nie tylko eliminacja żołnierzy wroga ale i wsparcie kolegów z zespołu. Battlefield to gra kładąca duży nacisk na współpracę drużyny. Powinniśmy wykrywać i oznaczać wrogą piechotę i pojazdy kiedy tylko się da.
Bardzo ważny jest dobór gadżetów. Według mnie najprzydatniejsze to:
1) sygnalizator – umożliwia szybki respawn naszych kolegów z drużyny. Dzięki niemu możemy skrócić czas potrzebny do dotarcia na pole bitwy. Bardzo przydatny po rozstawieniu za liniami wrogów.
2) czujniki ruchu wykrywające i oznaczające na mapie rozstawienie wrogów w promieniu 25m
3) ładunki C4 które mogą nas uratować gdy spotkamy wrogi pojazd, a w trybie podboju jest to dosyć częste
Również do dyspozycji mamy drony, miny i znaczniki laserowe.
Jeśli chodzi o dobór broni, to na początek polecam SRR-61, ponieważ ma najmniejszy współczynnik opadania kuli przez co nie musimy się zbytnio podnosić celownika mierząc przeciwnika z większego dystansu.
Mam nadzieję, że ten krótki poradnik w jakiś sposób pomoże części początkujących graczy. Do zobaczenia na polu bitwy!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez szyszok00

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Recenzja Gry Unturned

Recenzja Kamil135
2

Najciekawsze premiery marca 2019!

Video Namirt
3

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
4

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
5

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
6

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
7

Minecraft - recenja Marcina

Recenzja Zuwix
8

Howrse Howrse, czyli przygoda w najlepszej wirtualnej stajni.

Recenzja Rescraft
9

Roblox Apokalipsa w Roblox?!

Poradnik ketty
10

The walking dead trochę o grze i serialu

Recenzja Hubert2017
Discord