Jak to działa
3.0 2 2868 0
08.06.2018

Battlelands Royale - Recenzja

Battlelands Royale to mobilny Battle Royale firmy Futureplay. Świetna alternatywa póki Fortnite nie pojawi się na smartfonach. Nie jest to typowy przedstawiciel, bo na swoją postać patrzymy z góry, a miejsce do wylądowania wybieramy na mapie.

Mecz zaczynamy z 32 osobami i pierwsze co musimy zrobić, to znaleźć szybko jakąś broń (Możemy mieć tylko jedną spluwę na raz), gdyż bardzo szybko natrafimy na innych graczy. Arsenał póki co nie jest zbyt rozbudowany - mamy do dyspozycji zaledwie 6 broni: Peashooter'a (sam nie wiem co to ale działa jak strzelba wyrzucająca jeden pocisk na raz), Shotgun'a, Kałacha, Snajperkę, Minigun'a i Bazookę. Te dwie ostatnie są dostępne tylko ze zrzutów, które nie są tak łatwe do zdobycia. Spośród pospolitych broni polecam shotgun'a.
Na bardzo bliski dystans może zadać nawet 40 punktów obrażeń jednym strzałem. Poza brońmi na mapie będą porozrzucane m. in. amunicja, apteczki i pancerz. Zbieranie amunicji jest konieczne, gdyż giwery mają małe magazynki, a znajdziemy je zazwyczaj tylko przy zabudowaniach. Zdobywanie armoru jest mozolne, za to daje nam dużą przewagę w starciu. Najwięcej pancerza znajdziemy w porcie, dlatego jest to moje ulubione miejsce do lądowania.

Mapa nie jest zbyt duża, dlatego strefa szybko się zmniejsza, a mecze nie trwają zazwyczaj więcej niż 5 minut, co czyni tę gierkę idealną na szkolne przerwy (Jeśli macie przyjaciół, to możecie ich wykorzystać, aby grali z wami w duecie, a jeżeli ich nie macie to zawsze możecie pograć w duale z randomami). Po każdym meczu dostajemy punkty doświadczenia.
Za osiąganie kolejnych poziomów dostajemy nagrody. Są to zazwyczaj złoto, skiny i taunty. Grając za darmo niezbyt się obłowimy, więc jeśli chcecie dostawać masę nagród, to polecam dołączyć do Club Royale. Będziemy dostawać wtedy bonusy co każdy poziom. Niestety dołączenie jest drogie (20zł, ale musimy wydać 45, bo tyle kosztuje najmniejsza ilość golda jaką możemy kupić), i ważne tylko jeden sezon. W grze mamy też rangi, ale niezbyt wiem jak działają bo nie potrafię wyjść z brązu 1. Jednak niewiele zmieniają w matchmakingach, gdyż w grę gra jeszcze bardzo mało osób.

I to by było na tyle. Jeśli czekacie na fortnite'a androidowego to gra jest zdecydowanie najlepsza (Nie licząc PUBG mobile). Nie radzę wam jednak wydawać w niej pieniędzy, tylko zaoszczędzić na wiadomo jaką grę :). To narka!
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
5

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
6

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
7

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
8

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
9

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić StarConis na MovieStarPlanet?

Poradnik HeroM
Chat