Jak to działa
3.0 2 1215 0
08.06.2018

Battlelands Royale - Recenzja

Battlelands Royale to mobilny Battle Royale firmy Futureplay. Świetna alternatywa póki Fortnite nie pojawi się na smartfonach. Nie jest to typowy przedstawiciel, bo na swoją postać patrzymy z góry, a miejsce do wylądowania wybieramy na mapie.

Mecz zaczynamy z 32 osobami i pierwsze co musimy zrobić, to znaleźć szybko jakąś broń (Możemy mieć tylko jedną spluwę na raz), gdyż bardzo szybko natrafimy na innych graczy. Arsenał póki co nie jest zbyt rozbudowany - mamy do dyspozycji zaledwie 6 broni: Peashooter'a (sam nie wiem co to ale działa jak strzelba wyrzucająca jeden pocisk na raz), Shotgun'a, Kałacha, Snajperkę, Minigun'a i Bazookę. Te dwie ostatnie są dostępne tylko ze zrzutów, które nie są tak łatwe do zdobycia. Spośród pospolitych broni polecam shotgun'a.
Na bardzo bliski dystans może zadać nawet 40 punktów obrażeń jednym strzałem. Poza brońmi na mapie będą porozrzucane m. in. amunicja, apteczki i pancerz. Zbieranie amunicji jest konieczne, gdyż giwery mają małe magazynki, a znajdziemy je zazwyczaj tylko przy zabudowaniach. Zdobywanie armoru jest mozolne, za to daje nam dużą przewagę w starciu. Najwięcej pancerza znajdziemy w porcie, dlatego jest to moje ulubione miejsce do lądowania.

Mapa nie jest zbyt duża, dlatego strefa szybko się zmniejsza, a mecze nie trwają zazwyczaj więcej niż 5 minut, co czyni tę gierkę idealną na szkolne przerwy (Jeśli macie przyjaciół, to możecie ich wykorzystać, aby grali z wami w duecie, a jeżeli ich nie macie to zawsze możecie pograć w duale z randomami). Po każdym meczu dostajemy punkty doświadczenia.
Za osiąganie kolejnych poziomów dostajemy nagrody. Są to zazwyczaj złoto, skiny i taunty. Grając za darmo niezbyt się obłowimy, więc jeśli chcecie dostawać masę nagród, to polecam dołączyć do Club Royale. Będziemy dostawać wtedy bonusy co każdy poziom. Niestety dołączenie jest drogie (20zł, ale musimy wydać 45, bo tyle kosztuje najmniejsza ilość golda jaką możemy kupić), i ważne tylko jeden sezon. W grze mamy też rangi, ale niezbyt wiem jak działają bo nie potrafię wyjść z brązu 1. Jednak niewiele zmieniają w matchmakingach, gdyż w grę gra jeszcze bardzo mało osób.

I to by było na tyle. Jeśli czekacie na fortnite'a androidowego to gra jest zdecydowanie najlepsza (Nie licząc PUBG mobile). Nie radzę wam jednak wydawać w niej pieniędzy, tylko zaoszczędzić na wiadomo jaką grę :). To narka!
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

10 Gier na słabszy komputer 2018

Video ChceBanana
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Grepolis Realia grania w sojuszu.

Recenzja Zielony2605
4

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
5

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - jako ciekawa i wciągająca gra przeglądarkowa

Recenzja Ahatobanana
6

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
7

Tribal Wars 2 Czy Tribal Wars 2 to godna kontynuacja Plemion?

Recenzja toya_xd
8

CSGO (B2P) ESC Gaming - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
9

Forge of Empires Poradnik jak zacząć gre w Forge of Empires

Poradnik StorkTort
10

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
Discord