Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
4.4 7 2490 0
22.11.2017

Big Farm! Co to za gra? Jak zacząć grę? Wejdź tutaj i dowiedz się wszystkiego!

Każdy z nas pewnie zastanawiał się kiedyś jak to jest być farmerem, teraz pewnie pomyślisz sobie "Jaka bzdura ja tak nigdy nie myślałem". ale zastanów się, nie chciałbyś zobaczyć jak to jest? Jak to jest hodować swoje własne plony, zajmować się zwierzętami itd. Jeżeli już pomyślałem sobie "Czemu nie!" i chcesz spróbować to najlepszą grą właśnie dla Ciebie będzie żadna inna niż Goodgame Big Farm, od tego studia mamy wydane również inne gry np. Goodgame Empire, lecz nie o tym mowa! W Big Farm chodzi głównie o zdobywanie coraz to wyższych poziomów, hodowania zwierząt jak i roślin, z każdym większym poziomem możesz odblokowywać więcej funkcji które ta wspaniała gra oferuje np. Odblokowywanie nowych farm typu -
a) Farma Smakosza
b) Farma Kwiatowa
Takie piękne farmy możesz odblokować wraz ze wzrostem Twego poziomu!
Dalej Cię nie przekonałem? Poczekaj jeszcze chwilę!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli nie wiesz jak rozpocząć swoją wspaniałą przygodę z tą grą to ja przychodzę z pomocą dla Ciebie!
Oczywiście by rozpocząć grę jasne jest że musimy się pierw zarejestrować by otrzymać dostęp do gry.
Zapytacie pewnie, gdzie się możecie zarejestrować! Już Wam mówię, jest to bardzo łatwe! Wystarczy że wpiszecie w Google "Big Farm Rejestracja" i klikniecie w pierwszy link, gdy już klikniecie w tą stronę musicie stworzyć jakiś nick np. Andrzej004, gdy obok wybranego przez Was nicku pojawi się zielony ptaszek to znaczy że nick jest dostępny i możecie go używać jako swojego, lecz gdy ukaże się Wam czerwony krzyżyk to strona automatycznie zaproponuje Wam nazwy użytkownika które są dostępne oraz zawierają słowo kluczowe w tym przypadku jest to Andrzej.
Następnym krokiem jest podanie swojego e-maila np. [email protected] i tutaj nie ma mowy że będzie e-mail zły i ktoś będzie w jego posiadaniu bo jest to tylko Wasz jeden unikatowy, chyba że wpiszecie go źle to wtedy pokaże się czerwony krzyżyk i zostaniecie poproszeni o wpisanie innego, kolejnym krokiem jest utworzenia hasła, tutaj nie będzie Wam mówił jakie macie stworzyć hasło, lecz radzę Tobie stworzyć hasło trudne by nikt nie mógł Ci się na konto włamać. Gdy już wszystko macie gotowe wchodzicie do gry!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz gdy już masz utworzone swoje konto, zaczynasz przygodę z swoją farmą! Czy to nie jest piękne?
Lecz zostało jeszcze kilka kwestii które chciałbym poruszyć, mianowicie nie róbcie samouczka tak jak to się mówi "na chama" róbcie wszystko po kolei ze wskazówkami twórców gry, ponieważ są to bardzo cenne porady, na poziomie bodajże trzecim dostaniecie możliwość odebrania nagrody, złota, dolarów, i dekoracji która kosztuje ok. 300 złota. Jedyne co będziecie musieli zrobić to potwierdzić swój adres e-mail i gotowe! Czy to nie jest łatwe? Aż za łatwe!
Tak jak mówiłem wcześniej wykonujcie zadania po kolei bo w dalszej rozgrywce może się okazać że coś pójdzie nie tak i Wam czegoś braknie, tak ja miałem kiedyś i wybrnąłem z tej sytuacji cudem, nie wykonujcie zadań byle jak, zachowajcie sobie złoto i oszczędzajcie swoje dolary :)

Ja życzę Wam miłej i długiej rozgrywki! Pozdrawiam serdecznie! ArilsO :)
4.4 (głosów: 7)
Art napisany przez ArilsO

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [7#] - Vertigo

Poradnik JestemKacper
3

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
4

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
6

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
7

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
8

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
9

Minecraft Recenzja gry minecraft 27.03.2024

Recenzja xd_elo
10

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
Chat