Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
0.0 0 357 0
29.01.2018

Big Farm - Gra na długie godziny

Big Farm jest grą świetnie zaprojektowaną zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i samej rozgrywki. Oferuje nam ona szereg różnego rodzaju aktywności w postaci misji, okolicznościowych mistrzostw czy nawet, rywalizacji z pozostałym graczami. Już na samym początku gracz zostaje zasypany różnymi zadaniami do wykonania, za które dostaje sporą ilość doświadczenia, które znacznie przyspiesza wbijanie wyższego poziomu oraz dużą dawkę gotówki, która jest nam potrzebna, aby rozwijać naszą farmę. Zadania nie są skomplikowane, ani trudne do wykonania dzięki czemu każdy z łatwością może się ich podjąć, zwłaszcza że zostaję potem sowicie wynagrodzony. Całość rozgrywki opiera się na prostym mechanizmie zbierania. Siejesz nasiona po to aby następnie po kilku godzinach wrócić i zebrać swoje polny, nie zapominając że nie tylko sadzimy, ale także i hodujemy zwierzęta.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kwestia zbierania bananków w tej grze jest dosyć sporna. Z jednej strony zadania, za które zostaniemy wynagrodzenia banankami są banalnie proste, bo opierają się w większości przypadków na zdobyciu określonego poziomu w grze, a z drugiej strony wynagrodzenie za poszczególne zadania jest powiedziałbym że bardzo małe, porównując to do innych tego typu gier np. My Little Farmies, gdzie na obecny moment mamy do zdobycia praktycznie dwukrotnie większą ilość punktów. Jednak przyznać muszę, że wykonanie wszystkich zadań w tejże grze, zajęło mi odrobinę krócej, co w teorii usprawiedliwia właśnie mniejsze wynagrodzenie. Mimo wszystko w mojej opini, ilość zdobywanych bananków mogła by spokojnie zostać zwiększona, gdyż nie zaburzyło by to balansu pomiędzy innymi grami, a z pewnością sprawiło by to że gra stała by się dużo bardziej atrakcyjniejsza.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, gra Big Farm jest zdecydowanie grą wartą polecenia. Gra zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie swoją rozgrywką, która jest genialnie wręcz zaprojektowana i z pewnością zachęca do dalszej gry. Mamy tam wiele aktywności pobocznych w których możemy brać udział i zdobywać niezbędne surowce. Na plus również zaliczyłbym łatwość zadań do wykonania, w celu zdobycia bananków. Gra ta z pewnością wciągnie nie jednego, a fakt iż jest to gra przeglądarkowa, tym bardziej powinien zachęcać innych do chociażby spróbowania swoich sił w tejże grze. Mi osobiście bardzo ona przypadła do gustu. Na minus jednak zaliczyłbym dosyć skąpe wynagrodzenie w banakach za wykonywanie zadań związanych z tą grą. Zadania owszem są proste, jednak wykonanie ich również zajmuję sporo czasu i uważam że wynagrodzenie powinno być nieco obfitsze.
Dziękuje za przeczytanie mojej recenzji i pozdrawiam serdecznie.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Conte

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Portal. Świetny początek świetnej serii.

Recenzja Banankowiec2453
5

Diablo II - recenzja

Recenzja TurboBagiety
6

Estogan Estogan - Recenzja Gry

Recenzja Fragorski
7

Fortnite Battle Royal - dlaczego warto zagrać?

Recenzja ch0mikx69
8

CSGO (B2P) Jak być lepszym w cs go?

Poradnik Eton
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
Discord