Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 0 186 0
05.01.2019

Porady dla początkujących na World of Tanks

Rozpoczęcie grania w World of Tanks może być trudnym procesem, jeśli nie wiesz, co robisz. W rzeczywistości, początkujący gracze zakładają, że możesz grać z tą samą taktyką i strategiami, jak każda inna gra symulacyjna na polu bitwy.
W World of Tanks istnieje ogromna skala uczenia się ze względu na rozległe odmiany map, od wąskich dróg prowadzących przez miasta do ogromnych otwartych pól z niewielką osłoną, co prowadzi do pierwszej wskazówki: poznaj swoją mapę. Przed rozpoczęciem gry spójrz na mapę i określ główny obszar oraz długie linie widoków, których powinieneś unikać. Powinieneś również spróbować znaleźć kąt, który możesz przytrzymać, aby odciąć poruszających się wrogów. Wykonanie tej czynności zanim jeszcze się poruszysz, pomoże ci zająć pozycję przed wrogiem, dając ci natychmiastową przewagę. Z grubej mapy wiedza nie przychodzi za dnia, a to zajmie trochę czasu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 840 Graj
Kolejna wskazówka wydaje się prosta, ale często jest pomijana: bądź bardzo, bardzo cierpliwy. World of Tanks nie jest grą, która nagradza cię za aktywne poszukiwanie wrogów. Kiedy już będziesz miał i kąt, zachowaj to. Poruszaj się tylko, jeśli zauważysz lub jeśli nie ma wokół ciebie wrogów. To powolne podejście do gry pozwala oderwać łatwe ruchome cele od bezpieczeństwa, jednocześnie uniemożliwiając innym wykonanie tego samego. Jeśli musisz się ruszać, postaraj się pozostać z jak największą liczbą członków drużyny. Kiedy push jest konieczny, celem jest pokonanie wroga i chociaż może cię zabić, twoja drużyna wygra w końcu. W przeciwieństwie do innych gier, przynęta jest niezbędna do zrywania wrogów.
Postęp w World of Tanks to powolny, ale ostrożny proces. Gdy prowadzisz swój pierwszy czołg, natychmiast przejrzyj możliwe zadania progresji i nadaj mu priorytet.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1010 Graj
Decydowanie o celu końcowym zmotywuje Cię do utrzymania szlifowania, a także pozwoli Ci przyzwyczaić się do pewnej linii czołgów, dzięki czemu będziesz miał możliwość efektywnego wykorzystania dowolnego czołgu, który posiadasz. Błędem, który każdy gracz jest winien, jest wybieranie czołgu i obsadzenie go z powodu jego wyglądu, ignorowanie jego statystyk. Upewnij się, że przed zakupem czołgu wiesz, jak to działa i czy pasuje do twojego stylu. Odejście od czołgu ze względu na jego wygląd będzie poważną przeszkodą w twoim postępie. Ostatnią rzeczą, o której należy pamiętać podczas gry w World of Tanks, jest grindowanie. Obserwowanie, jak powolny postęp jest naprawdę de motywujący, ale zrozum, że wszyscy na każdym poziomie umiejętności zaczęli od tych samych zmagań. Świadomość tego naprawdę poprawia jakość gry i radość z niej płynącą .
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Hiro0

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

Agar io Jak wygrywać w Agar.io?

Poradnik Gitarz
4

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
5

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
6

League of Legends Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

Recenzja menelica123
7

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
8

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
9

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
10

Eldarya Recenzja odcinka 27 (Spoilery)

Recenzja Qitria
Chat