Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 4576 0
14.12.2017

Sposób na szybki zarobek

Witam, w dzisiejszym poradniku chciałbym wam przybliżyć jak można w szybki, oczywisty sposób jak najszybciej zarobić. Pieniądze w tej grze się nam bardzo przydadzą, dzięki nim zakupimy pistolety, pancerz lub mieszkanie, czy też pojazd, lub jak kto woli - łódź, samolot. Sposób zarabia pomiędzy trybem online, a offline nie różni się niewiele. Mimo wszystko opiszę tutaj dwa tryby. Należy pamiętać, że w tej grze obowiązuje jedna waluta. Nie mamy tutaj do kupienia dodatkowej waluty, za którą oczywiście byśmy musieli zapłacić, a otrzymać było by ją można za pewne wykonując trudne zadania. Zaletą GTA jest to, że dorobić możemy się szybko, a żeby się świetnie bawić w trybie pojedyńczym, jak i tym drugim wcale nie potrzebujemy olbrzymiej ilości banknotów na koncie. Sposoby zarobku w oby dwóch trybach opiszę poniżej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W gta online wszystko jest droższe, niż w pojedyńczej rozgrywce. Do tego dochodzi nam kupno domu, oczywiście nie musi on być duży, jednak każdy gracz chciałby jak najlepszy, co wiąże się z jego położeniem oraz możliwą ilością aut do przechowania w garażu. Kupno samochodu, oczywiście wiąże się z olbrzymim wydatkiem, jak i ulepszeniem go w porównaniu do trybu offline. Podstawowym źródłem dochodów jest tutaj branie udziału w różnego typu napadach, przygotowaniach oraz ucieczkach. W zależności od trybu trudności jesteśmy zarobić więcej, lub mniej. Warto podczas takich przedsięwzięć zakupić kamizelkę kuloodporną - większość graczy ginie, co uniemożliwia odebranie nagrody. Na serwerach są również konkursy, które wzbogacą nasz budżet. Co kilka godzin możemy oddać auta na sprzedaż do warsztatu, w tym przypadku radzę sprawdzić w internecie wartość aut, które możemy oddać, aby jak najwięcej zarobić.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zarobek w grze pojedyńczej nieco różni się, od tego drugiego. Tutaj podstawowym źródłem dochodów są misje. Mowa tutaj o misjach podstawowych, które są całą fabułą naszej gry. Dochodzą do tego również nietypowe misje ,,nieznajomi i dziwacy". Nie zawsze dostaniemy tutaj dużą nagrodę pieniężną, o ile w ogóle jakąś dostaniemy, czasem mogą być to wyjątkowe pojazdy, których nigdzie indziej nie dostaniemy, ani nie kupimy. Jak w każdej części GTA, podczas swobodnego grania i zwiedzania mapy gry możemy wykonywać skoki w dal, za które dostaniemy nagrodę oraz szukać różnych skrzyń, szczególnie pod wodą przy rozbitych wrakach. Nietypowym zarobkiem może być zabijanie przechodniów, ten sposób jest ryzykowny, ponieważ może potem nas ścigać policja. Podobnie jak w trybie online możemy sprzedawać auta w warsztacie, co przyniesie nam duże zyski.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
2

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
3

Minecraft Jak grać w minecraft?

Tutorial keszy
4

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

Star Stable star stable <3 zachęta do grania w tą wspaniałą grę ;D

Poradnik maddiefy
7

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
8

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
9

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
10

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
Chat