Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
0.0 0 158 0
17.04.2018

Big Farm - recenzja gry

Big Farm to strategiczno-farmerska propozycja od Goodgame Studios. W grze przyjmujemy rolę farmera, która ma pod swoją opieką wiele rzeczy. W świecie gry uprawia się rośliny, hoduje się różne zwierzęta, aby stać się najlepszym farmerem w rozwijającej się farmie.

Gra cechuję się przyjemną (choć niepowalającą) grafiką wprowadzającą nas w wiejskie klimaty. Muzyka i dźwięki wydobywające się z farmy dodatkowo pomagają przenieść się do krainy farmerskiego świata. Big Farm rozpoczyna się of samouczka, który ukazuje nam krok po kroku kolejne elementy znajdujące się w gospodarstwie. Poznajemy tutaj podstawy takie jak: stawianie budynków, sadzenie kwiatów czy produkowanie pasz dla świń. Gra z pewnością jest odpowiednia dla młodszych użytkowników, pozwala ona zdobyć podstawową wiedzę w dziedzinie ekonomii na farmie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli zapomnimy o jakimś elemencie w naszym łańcuchu produkcji, to nie wytworzymy danego produktu. Przykładowo, jeśli nie zasiejemy i nie zbierzemy kukurydzy z pola, to nie będziemy mieli pożywienia dla kur i w konsekwencji nie otrzymamy jajek.

Trzeba przyznać, że różnorodność świata Big Farm jest niesamowita. Liczba możliwych do zbudowania budynków, produktów, hodowanie różnorakich zwierząt, uczenia psa, trenowanie konia, zdobywanie poziomu czy nawet łowienie ryb! Wszystko to sprawia, że gra staje się interesująca. Ponadto cały czas ukazują się nowe zadania, za które otrzymujemy nagrody.

Big Farm jest utrzymany w bardzo humorystycznym tonie. Co jakiś czas pojawiają się na naszej farmie różne osoby (zlecają nam jakieś zadania), często opowiadając różne historie. Jest to atutem tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra niestety nie jest pozbawiona wszelakich wad. Pierwszą rzucającą się w oczy rzeczą są wyskakujące okienka. Chcąc rozpocząć rozgrywkę, często trzeba zamknąć trzy lub cztery pojawiające się różnorakie oferty, nierzadko zachęcające do zakupu złota - waluty premium. Jednakże samej gry nie nazwał by grą pay to win, gdyż spokojnie można dobrze się przy niej bawić bez zakupu dodatkowego złota.

Innym znaczącym elementem jest brak możliwości zakończenia produkcji/budowy budynku wcześniej. Oczywiście jest to możliwe, ale tylko za pomocą opłaty w walucie premium. Wiele gier przeglądarkowych ma opcję wcześniejszego darmowego kończenia stawianych budynków (przynajmniej poniżej pewnego poziomu czasu), niestety twórcy Big Farm zrezygnowali z tej możliwości. Z tego powodu, zwłaszcza w początkowym etapie gry, trzeba czekać na zakończenie budowy poszczególnych konstrukcji.

Podsumowując, granie w Big Farm dostarczyło mi wiele frajdy, mimo kilku wad. Duża ilość elementów w grze starczy na pewno na wiele godzin zabawy w farmerskim świecie.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ziomus1111

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
4

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
5

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
6

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
7

Supremacy 1914 - Czas zmienić naszą historie! - recenzja

Recenzja Povered
8

CSGO (B2P) CS:GO Jak awansować ? - Poradnik

Poradnik Wojtek2363
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
Discord