Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
0.0 0 403 0
17.04.2018

Big Farm - recenzja gry

Big Farm to strategiczno-farmerska propozycja od Goodgame Studios. W grze przyjmujemy rolę farmera, która ma pod swoją opieką wiele rzeczy. W świecie gry uprawia się rośliny, hoduje się różne zwierzęta, aby stać się najlepszym farmerem w rozwijającej się farmie.

Gra cechuję się przyjemną (choć niepowalającą) grafiką wprowadzającą nas w wiejskie klimaty. Muzyka i dźwięki wydobywające się z farmy dodatkowo pomagają przenieść się do krainy farmerskiego świata. Big Farm rozpoczyna się of samouczka, który ukazuje nam krok po kroku kolejne elementy znajdujące się w gospodarstwie. Poznajemy tutaj podstawy takie jak: stawianie budynków, sadzenie kwiatów czy produkowanie pasz dla świń. Gra z pewnością jest odpowiednia dla młodszych użytkowników, pozwala ona zdobyć podstawową wiedzę w dziedzinie ekonomii na farmie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli zapomnimy o jakimś elemencie w naszym łańcuchu produkcji, to nie wytworzymy danego produktu. Przykładowo, jeśli nie zasiejemy i nie zbierzemy kukurydzy z pola, to nie będziemy mieli pożywienia dla kur i w konsekwencji nie otrzymamy jajek.

Trzeba przyznać, że różnorodność świata Big Farm jest niesamowita. Liczba możliwych do zbudowania budynków, produktów, hodowanie różnorakich zwierząt, uczenia psa, trenowanie konia, zdobywanie poziomu czy nawet łowienie ryb! Wszystko to sprawia, że gra staje się interesująca. Ponadto cały czas ukazują się nowe zadania, za które otrzymujemy nagrody.

Big Farm jest utrzymany w bardzo humorystycznym tonie. Co jakiś czas pojawiają się na naszej farmie różne osoby (zlecają nam jakieś zadania), często opowiadając różne historie. Jest to atutem tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra niestety nie jest pozbawiona wszelakich wad. Pierwszą rzucającą się w oczy rzeczą są wyskakujące okienka. Chcąc rozpocząć rozgrywkę, często trzeba zamknąć trzy lub cztery pojawiające się różnorakie oferty, nierzadko zachęcające do zakupu złota - waluty premium. Jednakże samej gry nie nazwał by grą pay to win, gdyż spokojnie można dobrze się przy niej bawić bez zakupu dodatkowego złota.

Innym znaczącym elementem jest brak możliwości zakończenia produkcji/budowy budynku wcześniej. Oczywiście jest to możliwe, ale tylko za pomocą opłaty w walucie premium. Wiele gier przeglądarkowych ma opcję wcześniejszego darmowego kończenia stawianych budynków (przynajmniej poniżej pewnego poziomu czasu), niestety twórcy Big Farm zrezygnowali z tej możliwości. Z tego powodu, zwłaszcza w początkowym etapie gry, trzeba czekać na zakończenie budowy poszczególnych konstrukcji.

Podsumowując, granie w Big Farm dostarczyło mi wiele frajdy, mimo kilku wad. Duża ilość elementów w grze starczy na pewno na wiele godzin zabawy w farmerskim świecie.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez ziomus1111

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
5

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
8

Bananki najlepsza strona

Video Bananusiek050609
9

Lego Marvel's Avengers - to samo dobre Lego.

Recenzja Kubsoon243
10

League of Legends Początki w LoL'u w pigułce - co i jak.

Poradnik Deanxx
Chat