Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
0.0 0 151 0
15.12.2018

Dzień z dnia Shinigami- ratowanie dusz

Chciałbyś ratować Świat Dusz? Jesteś zainteresowany walką w imię Bogów Śmierci? Zostań Shinigamim i ratuj zabłąkane dusze!
Możesz to robić dzięki grze Bleach Online. Gra została stworzona na podstawie mangi i anime Bleach. Podczas gry wcielamy się w role jednego z bohaterów Soul Society by pomagać głównym bohaterom wyżej wymienionej mangi. Pomimo, że z początku sami jesteśmy zagubioną duszą szybko zostajemy przeszkoleni przez naszych towarzyszy i możemy zająć się pomaganiem innym, bardziej potrzebującym duszom. Ratowanie dusz i pokonywanie pustych jest naszym celem. Gra pozwala nam na zapoznanie się w pewnej części z fabułą anime oraz bohaterami w niej występującymi.
Gra również dzięki swojej prostocie pozwala nam na odprężenie się, chwilową odskocznie od naszych zajęć dzięki temu, że nie jest wymagająca. Gra opiera się na powolnym rozwoju postaci, oraz zdobywaniu coraz większego uznania wśród bohaterów Soul Society. Podczas rozwoju postaci zdobywamy coraz to nowsze możliwości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Nasi bohaterowie posiadają różne moce w zależności od ich miecza, który również posiada duszę. Jest to nawiązanie do wierzeń Samurajów, którzy uważali, że w ich dusza została zaklęta w mieczu, którym się posługują. Grając w grę również poznajemy duszę naszego miecza, który zaczyna definiować to kim się stajemy.
System walki w grze jest ciekawy ze względu na to,że został poddany zabiegom taktycznym. Ustawiamy naszych bohaterów w odpowiednich liniach patrząc na ich atrybuty. Posiadamy bohaterów którzy walczą w trzech różnych liniach. Posiadamy Tanka, który stoi przed atakującymi, by uniemożliwić przeciwnikowi pokonanie naszych głównych atakujących oraz w trzeciej linii stojącego bohatera wspierającego. Walka może zostać zakończona poprzez przekroczenie określonej liczby tur lub poprzez pokonanie przeciwnika.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Podsumowując, jeżeli chciałbyś zobaczyć jak wygląda dzień z życia osoby zajmującej się pokonywaniem pustych i ratowaniem zagubionych, potrzebujących dusz to jest to gra dla Ciebie. Poznawanie wierzeń Japońskich samurajów, którzy wysławiali się walką za pomocą gry, której twórcy abstrahując przedstawiają nam aspekty wiary świetnych wojowników stoi przed Tobą otworem. Poprzez grę można dotknąć duchowej sfery starożytnych wierzeń i w miły sposób się z nią zapoznawać.
Zagłębienie się w strukturę Soul Society umożliwi Ci miłe spędzenie czasu wśród bohaterów mangi, zwłaszcza dla fanów Ichigo, który jest głównym bohaterem anime. Każdy fan anime powinien znaleźć w grze coś dla siebie co czyni grę otwartą na graczy i ich zapotrzebowania.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
5

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
6

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
7

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
8

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
9

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
10

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
Chat