Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 723 0
15.12.2018

Dzień z dnia Shinigami- ratowanie dusz

Chciałbyś ratować Świat Dusz? Jesteś zainteresowany walką w imię Bogów Śmierci? Zostań Shinigamim i ratuj zabłąkane dusze!
Możesz to robić dzięki grze Bleach Online. Gra została stworzona na podstawie mangi i anime Bleach. Podczas gry wcielamy się w role jednego z bohaterów Soul Society by pomagać głównym bohaterom wyżej wymienionej mangi. Pomimo, że z początku sami jesteśmy zagubioną duszą szybko zostajemy przeszkoleni przez naszych towarzyszy i możemy zająć się pomaganiem innym, bardziej potrzebującym duszom. Ratowanie dusz i pokonywanie pustych jest naszym celem. Gra pozwala nam na zapoznanie się w pewnej części z fabułą anime oraz bohaterami w niej występującymi.
Gra również dzięki swojej prostocie pozwala nam na odprężenie się, chwilową odskocznie od naszych zajęć dzięki temu, że nie jest wymagająca. Gra opiera się na powolnym rozwoju postaci, oraz zdobywaniu coraz większego uznania wśród bohaterów Soul Society. Podczas rozwoju postaci zdobywamy coraz to nowsze możliwości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nasi bohaterowie posiadają różne moce w zależności od ich miecza, który również posiada duszę. Jest to nawiązanie do wierzeń Samurajów, którzy uważali, że w ich dusza została zaklęta w mieczu, którym się posługują. Grając w grę również poznajemy duszę naszego miecza, który zaczyna definiować to kim się stajemy.
System walki w grze jest ciekawy ze względu na to,że został poddany zabiegom taktycznym. Ustawiamy naszych bohaterów w odpowiednich liniach patrząc na ich atrybuty. Posiadamy bohaterów którzy walczą w trzech różnych liniach. Posiadamy Tanka, który stoi przed atakującymi, by uniemożliwić przeciwnikowi pokonanie naszych głównych atakujących oraz w trzeciej linii stojącego bohatera wspierającego. Walka może zostać zakończona poprzez przekroczenie określonej liczby tur lub poprzez pokonanie przeciwnika.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, jeżeli chciałbyś zobaczyć jak wygląda dzień z życia osoby zajmującej się pokonywaniem pustych i ratowaniem zagubionych, potrzebujących dusz to jest to gra dla Ciebie. Poznawanie wierzeń Japońskich samurajów, którzy wysławiali się walką za pomocą gry, której twórcy abstrahując przedstawiają nam aspekty wiary świetnych wojowników stoi przed Tobą otworem. Poprzez grę można dotknąć duchowej sfery starożytnych wierzeń i w miły sposób się z nią zapoznawać.
Zagłębienie się w strukturę Soul Society umożliwi Ci miłe spędzenie czasu wśród bohaterów mangi, zwłaszcza dla fanów Ichigo, który jest głównym bohaterem anime. Każdy fan anime powinien znaleźć w grze coś dla siebie co czyni grę otwartą na graczy i ich zapotrzebowania.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
4

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
5

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
7

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
8

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
9

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
10

SUPERHOT! SUPERHOT!- recenzja

Recenzja Boomboxpl
Chat