Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
0.0 0 334 0
29.10.2017

Porównanie anime do gry - czy warto zagrać?

Witajcie.
Znając uniwersum Bleach`a i będąc zagorzałym fanem zdecydowałem się zagrać w Bleach Online. Na samym początku byłem zafascynowany grą, gdyż było to całkowicie oparte na anime. Natomiast fascynacja opadała wraz z dłuższą grą.
Zaczyna się od wybrania klasy postaci (Shinigami, Quinci, Vasto Lorde) z tłem dzwiękowym z Bleach`a. Po ustawieniu postaci pojawia się główna lokalizacja i pełno różnych dostępnych przycisków. Niektóre stale migoczą i nie można tego zlikwidować na niski poziomie lub bez mikropłatności. Wielu może to odrzucić. To jest zaleta i wada gry, ponieważ za jednym zamachem dużo umożliwia, ale z drugiej strony, aż jest za dużo możliwości. Na rozpoczęcie mamy możliwość stoczenia kilka walk, za które otrzymuje się sporo rzeczy. W tym doświadczenie, przedmioty od różnego rodzaju broni, szat, pasów itp., po itemy dające dodatkowe doświadczenie członkom drużyny. Czym więcej się walczy, tym walki są coraz bardziej męczące (nie wiele się zmienia w tych walkach) i o coraz większej ilości rzeczy trzeba pamiętać (np. zwiększaniu mocy, ulepszaniu broni, zmiany członków drużyny itp.).
Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj
W grze można rozwijać swoją postać od strony walki mieczem, czarami (kidou) lub pomocnymi sojusznikami. To akurat jeden z fajniejszych elementów, ponieważ wspólnie z ulubionymi postaciami z Bleach można stoczyć walkę przeciwko chyba każdej postaci z Bleach`a. Przy okazji sojuszników można rozwijać poprzez przekazywanie przedmiotów lub ulepszanie poziomu postaci.
Kolejnym ciekawym elementem gry jest animacja. Każda postać z anime przenieśli do gry i wykonali do niej animację (podczas walki się porusza). Dodatkowo wykonana grafika została na wysokim poziomie. Widać, że do tego elementu został przyłożony mocny nacisk, by odzwierciedlić Bleach`a.
Dla fanów anime warto chociaż chwilę czasu na tą grę, by chociaż na chwilę wczuć się w jej klimat. Można czasem zobaczyć oryginalnie wykonane postacie umieszczone w tej grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj
Plusy gry:
- muzyka
- grafika (fajnie zrobione postacie, animacje)
- nawiązanie do fabuły Bleach`a
- możliwoś

Minusy gry:
- Brak możliwości ingerencji w walkę (np. możliwość gry turowej analogicznej do gry South Park Stick of the Truth)
- Za dużo różnych przycisków, które czasem niewiele wnoszą do rozgrywki
- Odwołanie do dziwnych mini gier

Ogólna moja ocena to 5,5/10.
Można pograć z godzinę, ale potem nie chce się do tej gry wracać. A szkoda. Widząc inne gry RPG przeglądarkowe człowiek liczy, że w grze Bleach Online otrzyma dopracowany tytuł po względem grywalności. Wygląda jednak na to, że twórcy bardziej skupili się na wyglądzie i bazowaniu na fabule niż na rozgrywce. Kilka elementów aż prosi się o zmianę. Nie zaprzeczam, że potem może wrócę do tej gry, ale na ten moment grywałem w lepsze gry z uniwersum Bleach uruchomiającej się w przeglądarce.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Reapeer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
6

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
7

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
8

CSGO Prime (B2P) mousesports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
Discord