Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
0.0 0 140 0
01.09.2018

Recenzja Bleach Online

Ta gra jest bardzo fajna i zachęcająca, jeśli chcesz spędzić czas i grać jako ulubiona postać z Bleacha. Chociaż może się wydawać, że to pay2win, istnieje niesamowity styl artystyczny, który zwabi Cię do gry. To bardzo ekscytujące, gdy widzimy umiejętności, które można wykorzystać dla każdej postaci. Związek z rzeczywistym anime nie jest tak dokładny, ale nadal jest bardzo przyjemny. Bohaterowie sprawiają, że gra jest fajna i pełna nadziei.
Jeśli jesteś podobny do mnie, zobaczenie potężnych postaci z anime w grze sprawia, że ​​chcę dalej grać. System dzienny zachęca graczy do powrotu do gry . Na przykład codzienna misja pozwala na codzienną grę w tę i z powrotem. Chociaż niektórzy mogą uważać tę grę za nieinteresującą po prostu patrząc na nią, ale jeśli możesz po prostu dać jej co najmniej 2-3 godziny gry, będziesz zaskoczony, że było warto.
Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj
Nie startujesz jako Ichigo, Rukia czy cokolwiek innego, ale gra jako postać „Quincy'ego” Gra jest bardzo dokładna. Niektóre osoby mogą uznać to za bardzo zabawne. Możesz po prostu odetchnąć i zrobić coś innego, grając w tę grę lub wykonując misje. Wystarczy jedno kliknięcie myszką, aby przejść od poziomu 1 do poziomu 35 w ciągu godziny. NIESAMOWITE!

Kiedy gram w tego typu gry, nie chodzi tylko o angażowanie się gracza w powtarzalne czynności, ale o to, by być szybszym. Możesz być świetny już za kilka godzin. Na początku nie ma zbyt wielkiej monotonii zawsze są codzienne wydarzenia, które pozwolą ci być duchem towarzystwa. Ta gra nie wymaga wiele umiejętności, więc możesz spokojnie grać w grę w przeglądarce podczas grania w inną. Ponownie, wizualizacje są wspaniałe i świetnie się spisują, przedstawiając identyczną umiejętność, której użyłaby nawet prawdziwa postać anime.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj
Ta gra po prostu przemawia do mnie, w jaki sposób możesz zebrać tak wiele rodzajów przedmiotów, od potężnych postaci po różne umiejętności i zdolności. Ta gra jest bardzo szybka i zabija dużo czasu. Jeśli szukasz gry typu anime typu Bleach, jest to gra dla Ciebie, ponieważ nie ma lepszych gier online niż Bleach.

Jednak jedyną wadą, którą widzę w tej grze jest jej słaba społeczność i niezrównoważona gra. Czasami twój poziom może być wyższy niż innego gracza, ale ten gracz kupuję przedmioty za realne pieniądze, więc ma przewagę. Gry takie jak Bleach Online kręcą się wokół taktyk i tego, jak silni są bohaterowie, więc jest to jedna z drobnych wad gry. Inną rzeczą, która mnie denerwuje, jest wyświetlacz przeglądarki, nie jest to wystarczająco interesujące, ponieważ jest to tylko czarne tło. Ogólnie rzecz biorąc, te drobne błędy tak naprawdę nie wpływają na prawdziwe piękno rzeczywistej gry.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Hiro0

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
6

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
7

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
8

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
9

Minecraft Uprawa drzew w minecrafcie. Poradnik jakiego nie było!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
Discord