Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 1912 0
23.01.2018

Szybki, dobry początek - czyli jak solidnie rozpocząć grę.

Witam serdecznie w moim kolejnym artykule dot. tytułu ''Bleach Online".
Tym razem skupimy się na bardziej na poradniku niż recenzji - otóż jak rozpocząć grę by móc znaleźć się w czołówce? Co jest ważne? O tym już za chwilę.
Zaczniemy więc od doboru postaci - w tym przypadku polecałbym arrancara. Dlaczego? Otóż dlatego iż źródłem ataku tego typu postaci jest statystyka Wisdom - idealna dla rozbijania tanków robionych głównie dzięki broni pod ataki fizyczne, tj. Strenght. Skoro mowa już o statystykach - pamiętajcie, że w momencie dostania pierwszych lepszych przedmiotów należy użyć opcji Refine. Jakie statystyki są pożądane? Oczywiście jak najwyższe, a w przypadku klas: Arrancar (Mag): Wisdom, Agility, Crit Rate/Hit rate; Shinigami (Wojownik) Strenght, Agility, Crit Rate/Hit rate, Quincy (łucznik) Agility, Strenght/Hit Rate, Crit Rate.
Gdy mówimy o partnerach a nie postaci głównej: Tank (Vanguard) Stamina, Block rate, Dodge Rate/Wisdom/Strenght (zależnie pod co chcemy budować naszą obronę); Support: Wisdom, Agility, Hit rate/Stamina; Assaulter: Strenght, Agility, Crit Rate.
Odpowiednie statystyki to już połowa naszego sukcesu. Teraz dochodzą do tego Spirit Stones (Kamienie duszy), których przydział wygląda niemalże identycznie do wyżej wymienionych statystyk. Warto również dodać staminę poprzez kamienie, oraz nie zapomnieć o Counter Rate Spirit Stones na tanka, a także o Break Deffence Spirit Stones na wszystkie inne postaci. Kamienie możemy dostać w paczkach, które początkowo są nam przydzielane w całkiem okazałej ilości. Ponadto warto oszczędzać kupony bo dzięki nim w zakładce ''Shop" możemy kupić odpowiednie kamienie (polecam poziomu 4). Ceny co prawda są opisane w Goldzie, jednak niech was to nie myli - można zapłacić tą samą ilość kuponami. Co do samego golda - trzymajcie go, by móc wykupić Set w Seireitei Secret Treasure, a w kolejne dni jedną broń (jeśli mamy główną postać wojownika i w secie dostajemy sword, bierzemy blade/rune, itd.)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną kwestią jest ulepszanie przedmiotów - nic trudnego. Dla głównej postaci ulepszamy głównie buty, broń, podobnie dla assaultera, supporta. W przypadku Vanguarda (tanka) jest to pas, broń, zbroja i płaszcz. Warto pamiętać, że przy ulepszaniu nie wolno przekroczyć limitu 20 minut, bo inaczej musimy odczekać cały ten czas przed kolejnymi ulepszeniami.
Jeśli zamierzamy dotrzeć daleko na arenie ( z czego płyną przyjemne nagrody) potrzeba nam będzie odpowiedniego poziomu reiatsu. Na pierwsze dni gry uznaje taki poziom na około 11-13 (jeśli macie problem można początkowo pozbyć się Skill Scrolli, których dostajemy blisko 3 tysiące., co daje koło 6 milionów). Co dalej? Kolejną istotnym czynnikiem są nasi partnerzy.
Jak wiecie wyróżniamy 3 rodzaje partnerów: Vanguard, Support, Assaulter. Początkowo mamy dostęp do zielonego Vanguarda oraz Assaultera - co wybrać przy zadaniu z jankenem? Oczywiście supporta(nemu), który zapewni nam leczenie - należy wymienić go początkowo za assaultera ( po paru dniach będziecie mogli wstawić kolejnego bohatera do waszej formacji). Jako drugiego bohatera wartego do zdobycia, polecam purpurowego vanguarda (Yasutora Sado), który znacznie przewyższa poprzednich. Jak szybko zdobyć odpowiednią ilość Reishi? Polecam pewien schemat gry w przypadku Purple Janken; Vs Sado - Papier; Vs Kaien - Kamień; Vs Orihime - Nożyce/Papier. Pieniądze uciekną szybko, ale efekty zostaną i sprawą iż będziecie naprawdę silni. Z czasem pojawi się również opcja treasure - czyli przedmioty, które dostajemy z trybu gry Trial. Należy wstawić je do odpowiednich postaci wedle tego jakie statystyki dana postać potrzebuje (opisane wyżej). Warto również początkowo ulepszać je, niż wstawiać każdej postaci pełny zestaw.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co do samego assaultera - można w przeciągu pierwszych dni zgarnąć praktycznie za darmo niebieskiego Yumichike, wystarczy jedynie odebrać prezenty za bycie online przez określony czas. W ten sposób zyskamy 50 blue reishi co pozwoli na bezpośrednią rekrutację.
Czego nie wolno pomijać? Instancji - róbcie je od razu jak tylko się da, kombinujcie ze zmianami skilli, statystyk, cokolwiek. Im szybciej zaczniecie robić poziom Hard, tym szybciej będziemy mogli stworzyć (Forge) przedmioty dla waszych partnerów. Klasa fioletowa jest znacznie lepsza od podstawowych zielonych, które nie ukrywam - początkowo będziecie zmuszeni nosić na supporcie, gdyż itemy najlepsze zaraz po głównej postaci powinien otrzymać vanguard by móc nas dobrze chronić swoją piersią. Odnośnie samych funduszy - warto pamiętać o otwieraniu wszelkich paczek w naszym ekwipunku, wiele graczy o tym zapomina, a początkowo dostajemy mnóstwo skrzynek, paczek - dzięki czemu możemy zdobyć niezmiernie ważne elementy do naszego rozwoju.
Ponadto odradzam jakże zachęcający wybór rasy poprzez prezent za to - należy wybrać najbardziej liczną (na ogół shinigami, nieco rzadziej arrancarzy). Dzięki temu mamy szansę trafić do silnego klanu i razem z nim zdobywać kolejne osiągnięcia, dostawać nagrody i rozwijać się kilkukrotnie szybciej od innych, którzy tego przywileju nie posiadają.
Podsumowując - jeśli będziecie kierować się wszystkimi moimi radami, jedyną barierą, która może wam utrudnić dostanie się do czołówki serwera jest jedynie wasza aktywność.
Mam nadzieję iż poradnik będzie pomocny i przyda się choć części z was.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej rozgrywki,
Hollowlun.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hollowlun

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Co daje nam CSGO Prime? czy warto tego używać?

Recenzja SecondDeltaclav
2

World of Warplanes World of Warplanes - zapomniana gra od Wargaming.net

Recenzja Bart1607
3

Roblox Krótko o menu w build a boat for treasure

Tutorial ASAEMA1
4

Diablo III (B2P) Diablo III - jak zostać "prosem"?

Poradnik bartkeczek_
5

League of Angels 3 Divine Arma cz.1 wszystko na temat broni

Tutorial Mefciu
6

War Thunder War Thunder - bitwy powietrze czy pancerne? Moje odczucia.

Recenzja FilipAl
7

MovieStarPlanet MSP Czego brakuje mi na MovieStarPlanet?

Recenzja Arines
8

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
9

League of Legends Kalista - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
Chat