Jak to działa
4.9 8 5422 0
02.10.2019

Jak wbić szybko level?

Cześć! Dziś chciałabym się podzielić według mnie dobrymi wskazówkami, dzięki którym szybko wbijemy level w grze BlockStarPlanet.Na początek. Co to jest BlockStarPlanet?

To gra, w którą możemy zagrać w przeglądarce lub od niedawna pobrać na nasz komputer. W całej grze możemy pograć w naprawdę ciekawe tryby (Kopanie, Chat, Parkour, Bitwa). Gra jest odrobinę inspirowana minecraftem ale ma dużo innych funkcji.

Lista trybów i ich funkcje:

- Kopanie: Jedna rozgrywka trwa 30 min w tym czasie zbieramy różnorodne kryształy i rywalizujemy o punkty (zoiny). Na mapie są też poukrywane skarby każdy trzeba otworzyć w kilka osób.

- Chat: Na tym trybie nie ma celu, po prostu możesz tu robić co tylko zechcesz (w tym trybie nie zdobywamy xp)

- Parkour: Chyba wszyscy wiemy o co chodzi w parkourze. W BlockStarPlanet parkoury są na czas (to znaczy, że im krótszy masz czas tym więcej xp)

- Bitwa: Sama nazwa zdradza nam o co chodzi w tym trybie. (jedna runda trwa 3 minuty, w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej punktów) (W dół)

Przejdźmy do wskazówek i trików.


1. Dzienne misje - Wydaję mi się, że jest to bardzo dobry pomysł aby je wykonywać, ponieważ codziennie pojawia się kilka nowych misji. Im większy mamy level, tym więcej dostajemy za nie xp.

2. Wymieniaj się uśmiechami - Wymiana uśmiechów z innymi graczami to też dobry pomysł. Wysłanie go nic nie kosztuje, więc obie strony coś zyskają.

3. Graj w gry - To jeden z najlepszych trików, bo za każdą bitwę, kopanie lub parkour otrzymujemy xp.

4. Buduj - Budowa światów, prefebraktów, części blockstar, lub blockstarów jest korzystna bo z każdy like, użycie czy gre w naszym świecie otrzymujesz xp. (W dół)

5. Vip - Ten sposób jest nam na pewno bardzo dobrze znany, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Vip jest chyba najlepszy ponieważ podwaja nam xp i mamy większą ilość uśmiechów na godzinę (ta ilość zależy od rodzaju vipa).

6. Codzienne lub częste logowanie - Za codzienne logowanie nie dostajemy nagród jednak jeśli mamy taką możliwość możemy to robić ponieważ dostajemy nowe misje.

7. Ranking - Miejsce w rankingu jest też dobrym pomysłem bo za 1 miejsce dostajemy 5.000 coins i 5 diamentów! ( Jest kilka rankingów ) ( Nagrody są przyznawane do 100 miejsca )

8. Poproś graczy o pomoc - To nic złego możesz poprosić kogoś o pomoc w levelu.

9. Graj z przyjacielem - Gra w większym gronie jest bardziej opłacalna szczególnie na kopaniu.Myślę, że to na tyle i mam nadzieję, że pomogłam niektórym osobą chociaż wiem, że nie które z tych trików są oczywiste, jednak chciałam je tu zamieścić. :>

4.9 (głosów: 8)
Art napisany przez GRACIA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
2

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
3

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
5

Aion Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Poradnik JestemKacper
6

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
7

Crossout Budowanie Efektywnych Pojazdów

Poradnik Szmigacz
8

World of Tanks Super Conqueror - jeden z najlepszych.

Recenzja Sewciioo0022
9

Roblox Jak efektownie okradać bank w jailbreaku !

Tutorial BartusioBananusio
10

czy gry z ps4 działają na ps5

Poradnik Duman1222
Chat