Jak to działa

Booty Calls

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Booty Calls

Lubisz rozgrywki przepełnione kuszącymi dialogami i niecenzurowaną grafiką? Booty Calls z całą pewnością roznieci w Tobie największe emocje! Daj się uwieść seksownym dziewczynom, które tylko czekają na takich przystojniaków – szybko wpadniesz w głęboką pasję pożądania tej fantastycznej, zabawnej symulacji randkowej! Będziesz mógł przeskakiwać między kuszącymi kobietami i uczyć się, jak owinąć je sobie wokół palca. Postaraj się zadowolić je aż do najwyższego stopnia, obdarowuj kolejne laski prezentami, poznawaj ich perypetie i zabieraj na liczne randki. Im więcej randek zaliczysz, tym lepsze lokalizacje odkryjesz – a co za tym idzie, wypełnisz więcej zadań i… kobiet!

Korzystaj z każdej okazji, która się nadarzy. Zresztą sam żadnej nie przepuścisz – dziewczęta są tak uwodzicielskie, że nie będziesz chciał przestać z nimi flirtować. Pamiętaj jednak, że postaci posiadają swoje poziomy energii – staraj się, żeby nigdy jej nie zabrakło zwłaszcza, kiedy randka może przeobrazić się w coś bardziej… namiętnego. Energię łatwo wykupisz za pomocą diamentów lub będziesz musiał poczekać na jej ponowne naładowanie się. Wsłuchuj się w historię każdej panny, żeby zapunktować u niej w przyszłości. Podczas randkowania nigdy się nie spiesz – łatwo przekonasz się, że jest to opłacalne. Zwłaszcza, gdy otrzymasz od wybranej dziewczyny „słodką nagrodę”, na którą tak cierpliwie czekałeś.

Ulepszaj swoje umiejętności, poznawaj kolejne laski i ruszaj na gorące flirtowanie – kto wie, jak skończy się Twoja randka?

pełny opis gry
Screeny
Booty Calls screenshot1 Booty Calls screenshot2 Booty Calls screenshot3 Booty Calls screenshot4 Booty Calls screenshot5 Booty Calls screenshot6 Booty Calls screenshot7 Booty Calls screenshot8
Video

Booty Calls wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat